trendy wiosenne

  Grammy 2022 już za nami. Na czerwonym dywanie zjawili się m.in. Justin Bieber, Hailey Bieber, Lady Gaga, Kourtney Kardashian, Travis Barker, Dua Lipa, Chrissy Teigen czy John Legend. Stylizacje wielu z nich wyróżniał kolor różowy. Jak go nosić?

  Trendy na wiosnę-lato 2022 dotyczą nie tylko mody, lecz i urody. W tym sezonie zmieni się nasze postrzeganie na regulację brwi. Do łask wróci bowiem trend, który królował w latach 90. Sprawdź, jaki kształt łuków będzie modny w najbliższych miesiącach.

  Zmienna pogoda nie pozwala nam jeszcze na spędzanie całych dni w sukienkach i spódnicach, jednak nietuzinkowe wiosenne zestawy można stworzyć także ze spodniami. Jak dobrać poszczególne elementy garderoby, by wyglądać stylowo? Oto rady redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby, na podstawie najświeższych i najlepszych stylizacji gwiazd.

  Moda na odważne kolory włosów opanowała media społecznościowe. Wszystko wskazuje na to, że tej wiosny nie będziemy patrzeć na świat przez różowe okulary, tylko oglądać go spod różowej grzywki. Jakie odcienie są najmodniejsze i o czym warto pamiętać, decydując się na szaloną koloryzację?

  Patchwork lansują od kilku sezonów największe domy mody takie, jak Gucci czy Christian Dior, jednak nie jest to tylko trend, ale też nieoceniona korzyść dla naszej planety. Dlaczego warto zainteresować się tą oryginalną techniką? Tego dowiecie się z rozmowy redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby z projektantem Jackobem Buczyńskim.

  Wraz z początkiem nowego roku warto się dowiedzieć, co będzie modne w najbliższym sezonie. Czy trwająca pandemia sprawi, że nadal naszym najczęstszym wyborem będą dresy? W Dzień Dobry TVN mówiła o tym stylistka Ewelina Rydzyńska.

  Sukienki koszulowe to jeden z najważniejszych trendów nadchodzącej wiosny. Sukienki są bardzo wdzięczne i swobodne. Jak i z czym je zestawić? Swoje pomysły w studiu Dzień Dobry TVN przedstawiła stylistka Ewelina Rydzyńska.