szydełko

  Barbara Cały tworzy wyjątkowe suknie metodą szydełkową, które doceniono już na całym świecie. Kreacjami podkreśla piękno kobiet, ale nie boi się również odważniejszych projektów.

  Projekty Beaty Bylinki obalają stereotyp, że szydełkowanie przeznaczone jest wyłącznie dla zabijających nudę seniorów. Ekspertka krok po kroku pokazuje, jak zacząć przygodę z tą formą sztuki.

  Zaczynasz szydełkować, ale nie wiesz, jakie nici wybrać? Najlepsze są pochodzenia naturalnego. Len i bawełna są przewiewne, delikatne i łatwo dostępne. Sprawdź, czym się kierować przy wyborze nici do szydełkowania.

  Szalem owinęli się nasi prowadzący.

  Ma 12 lat, ale już jest gwiazdą Internetu, pracuje w telewizji, wydaje książki i ma swój sklep. To wszystko zrodziło się z pasji do szydełkowania. W czapce, którą wydziergał, chodzi m.in. aktorka Drew Barrymore. Jak Jonah Larson odkrył swój talent?

  Maciek Potępa szydełkuje od 13. roku życia. Początkowo robił to w tajemnicy. Wówczas nie chciał się wyróżniać. Ze swoją pasją ujawnił się dopiero na studiach. Założył bloga. Jak na nietypowe upodobania syna zareagowali rodzice? Co Maciek szydełkuje najczęściej? Co to znaczy, że chłopak swoimi dzierganymi dziełami upiększa przestrzeń miejską?

  Agata "Olek" Oleksiak okrzyknięta przez amerykańską prasę "Królową szydełka" pochodzi ze Śląska. W szydełkowe wdzianko ubrała m.inn. byka z Wall Street. Zaszydełkowała prawie cały Nowy Jork!