świnka

    świnka

    Kruszynka, kiedy była prosiaczkiem została zaciągnięta przez trzech mężczyzn na pikietę przeciwko imigrantom. Na jej grzbiecie, czarnym pisakiem wypisali słowa: "Allah" i "Koran", a na głowie między uszami - "islam". Kiedy nie chciała iść, poganiali ją kijami i kopali. Świadkami tego byli nieumundurowani funkcjonariusze policji. Odebrali mężczyznom zwierzaka. Gdzie teraz przebywa Kruszyna? Odwiedził ją prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

    W kuchni Dzień Dobry TVN oprócz rodziny Betlejewskich gościmy różową świnkę. Urocza Lily jest udomowionym zwierzakiem, któremu bardzo się u nas spodobało. Marcin Prokop postanowił oprowadzić ją po studiu i pokazać, jak wygląda Warszawa z perspektywy 9 piętra. Zauważyliśmy, że nawet zaprzyjaźnił się z różową świnką :-)

    Na śniadanie wcale nie musicie jeść mięsa czy wędliny - uważa Rafał Betlejewski, dziennikarz i performer oraz prowadzący program "DeFacto" w TTV. Wraz z córkami przygotował w kuchni Dzień Dobry TVN wegetariańskie śniadanie. Towarzyszyła im sympatyczna i ciekawska świnka Lily.