stylizacja na jesień

    stylizacja na jesień

    Jesień nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią chłodniejsze, deszczowe i wietrzne dni. Najlepiej już teraz zastanowić się czego brakuje w Twojej szafie, aby z pełną gotowością wkroczyć w nowy sezon.

    Co sezon pragniemy dobrze wyglądać, przez co wydajemy pieniądze w butikach czy sieciówkach. Nie należy jednak zapominać, że interesujące rzeczy można znaleźć także w lumpeksach. Podczas zbliżającej się jesieni elementy garderoby w stylu vintage będą prawdziwym hitem. Na jakie kurtki i płaszcze warto polować? Oto rady redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

    Kolejną bohaterką cyklu "W stroju Adama" jest Ewelina Król. Ewelina na co dzień nosi jeansy, które zestawia z t-shirtami. Do naszego programu zgłosiła się, ponieważ chciałaby wyglądać bardziej kobieco. Adam przygotował dla naszej bohaterki trzy stylizacje: dzienną, na randkę z narzeczonym oraz rozmowę w pracy. Doradził też, jakie rzeczy powinny wybierać kobiety o figurze w kształcie litery "O". Która z trzech stylizacji przypadła Ewelinie Król do gustu?

    W tym sezonie jesiennym obowiązują dwa style: męski minimalizm i paryska nonszalancja. Najmodniejsze dodatki tej jesieni oraz stylizacje widzom Dzień Dobry TVN przedstawiła stylistka Alicja Napiórkowska. Jakie zapachy lubi Marcin Prokop?