strongman

    strongman

    W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Monikę Dzienis, Renatę Zapałę i Gabrielę Gacek. Dziewczyny są utytułowanymi sztangistkami. Dlaczego zdecydowały się na podnoszenie ciężarów? Co im to daje? Jakie trzeba mieć predyspozycje do tego sportu? I jak udaje im się nie zatracić w tym wszystkim kobiecości? Czym jest tzw. martwy ciąg? i Czy dziewczyny podniosły Jarka Kuźniara?

    Strongman Team Poland pomogli wykopać zabytkowe żydowskie nagrobki i przewieźć je na cmentarz. Kto zwrócił się do nich z prośbą o pomoc? Jak wyglądała cała akcja? Czy to wydarzenie było dla nich wyjątkowe? W jakich innych projektach bierze udział Strongman Team Poland? W Dzień Dobry TVN gościliśmy strongmenów: Tomasza Kowala i Grzegorza Wiśniewskiego oraz prezesa Strongman Team Poland Jarosława Nowackiego.

    Nie jada mięsa oraz nabiału, a jest utytułowanym strogmanem. Dlaczego zdecydował się promować wegański sposób życia i czy utrzymuje kontakt ze swoim rodzinnym domem - Iranem? Czy utrzymuje kontakty z rodziną? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Patrik Baboumian. Czy udało mu się podnieść naszego kolegę?