spot

  spot

  "Zakazany owoc TVN" - to tytuł spotu ramówkowego TVN na wiosnę 2022 r. Jego premiera odbyła się we wtorek 22 lutego w Dzień Dobry TVN. Wystąpili w nim m.in. nasi prowadzący, a także wiele gwiazd z programów i seriali emitowanych na antenie TVN. Autorem muzyki jest Krzesimir Dębski, a słowa piosenki napisali Jacek Cygan i Łukasz Grzegorzek, który jest reżyserem spotu.

  3 grudnia ruszyła kampania Stowarzyszenia "Pięknie Puchnę" – "HAE. Walczyć o oddech. Wytrzymać ból", która mówi o dziedzicznym obrzęku naczynioruchowym. Do akcji zaangażował się aktor Bartłomiej Topa, który gościł w naszym programie wraz z Michałem Rutkowskim, pacjentem ze zdiagnozowanym HAE, prezesem stowarzyszenia.

  Damian Michałowski konduktorem? Tak. Sprawdzał bilety na pokładzie bajecznego pociągu akcji "Podaruj Misia". W podróż zabrały się m.in. Paulina Krupińska-Karpiel, Anita Werner i Dorota Wellman, które opowiedziały, dlaczego akcja Fundacji TVN "nie jesteś sam" jest taka fajna.

  Tomasz Bagiński dostał brytyjską nagrodą BAFTA TV Craft Awards za projekt wizualny towarzyszący relacjom BBC z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Wyreżyserowany przez niego spot "Natura" pokazuje konfrontacje sportowców z surowymi górami i zimą. Reżysera gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Jaką wartość ma dla niego taka nagroda? Gdzie montowany był nagrodzony spot? Czy tego typu projektu są doceniane na świecie?

  Jest pierwszą kobietą w historii polskiej edycji "X Factor", która wygrała ten program. Jak zmieniło się jej życie po zwycięstwie? Czy tęski za Krakowem? Jak wsponina pracę nad swoim pierwszym teledyskiem? Nad czym teraz pracuje? Jaki gatunek muzyczny jest jej szczególnie bliski? I wreszcie, co Klaudia Gawor będzie studiować? O to zapytała ją Kinga Burzyńska tuż przed rozmową Klaudii Gawor na czacie w Dzień Dobry Wakacje.