sezon

  sezon

  Lato to czas, w którym mamy dostęp do najpyszniejszych, świeżych, sezonowych warzyw i owoców. Co prawda większość z nich jest dostępna przez cały rok, ale najbardziej wartościowe i intensywne w smaku są właśnie latem. Poniżej znajdziecie 5 warzyw, które warto jeść w sierpniu i kilka przepisów z ich wykorzystaniem.

  O trudnym sezonie w klubie, "wyładowywaniu energii w domu" i namawianiu żony do aktywności fizycznej, z kapitanem Legii Warszawa Jakubem Rzeźniczakiem, rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  Temperatury na podwórku zachęcają do rowerowych wycieczek, jednak zanim "odpalimy" dwa kółka, warto zrobić ich przegląd. Co możemy zrobić sami, a z czym należy udać się do serwisu? Jakich gadżetów wymaga od nas prawo, a jakie będą modne w tym sezonie? Czy da się zabezpieczyć rower przed kradzieżą? Na rogu Hożej i Marszałkowskiej - Filip Chajzer i wiosenny serwis rowerowy.

  Jak wyglądają ostatnie przygotowania skoczków narciarskich do sezonu? Urszula Chincz wybrała się do Szczyrku gdzie, w hotelowym basenie, spotkała się z Maćkiem Kotem! Czy nasz najprzystojniejszy skoczek narciarski ma plany matrymonialne? Czy dziewczyny na jego widok "dostają kota"? ;-)

  Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się nad Zalew Zegrzyński, gdzie wspólnie z Zosią Klepacką, Wojtkiem Brzozowskim, Andrzejem Krzywym i Stevem Allenem uczestniczyliśmy w otwarciu sezonu windsurfingowego. Jak zacząć swoją przygodę z deską winsurfingową?

  Firma Simple już myśli o zimie! Nowa kolekcja firmy na jesień-zima 2012 miała niedawno swoją premierę. Jakie trendy panują w bieżącym świecie mody? W studiu Dzień Dobry TVN Lidia Kalita zdradziła, co powinniśmy nosić jesienią i zimą?