samotne mamy

  Joanna Jaskółka w sieci znana jest jako Matka tylko jedna. Kobieta relacjonuje życie na wsi z dwoma synami. Nie ukrywa, że jej najbliższą przyjaciółką jest depresja, ma stany lękowe i zaburzenia odżywiania.

  Aleksandra Domańska nie tak dawno temu zamieściła w sieci wpis dotyczący poczucia samotności w macierzyństwie. Otrzymała po nim wiele wiadomości od kobiet, które mają podobne doświadczenia.

  "Dotarło do mnie, że nasz synek nigdy nie powie tato"

  Anna Powierza kilka lat temu rozstała się z ojcem swojej córki. Aktorka na co dzień musi zadbać nie tylko o siebie i swoje życie zawodowe, ale także organizację życia dziecka. Jak przyznaje w rozmowie z dziennikarzem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim, nie zawsze jest to łatwe. Często czuje się stygmatyzowana przez model rodziny, w jakim przyszło jej żyć. - Strasznie się kłóciliśmy. Wolimy mieć dwa domy bez awantur. Myślę, że Helenka się z tym pogodziła, ale czasami ma pomysły, żebyśmy byli razem - wyznała gwiazda.

  To był naprawdę wyjątkowy rok dla Martyny Gliwińskiej, gdyż w jego początkowym trymestrze została po raz pierwszy mamą. Dziś dziecko ze związku z Jarosławem Bieniukiem wychowuje samotnie. Jak sobie z tym radzi?

  Przez kilka dni - w ramach akcji Dzień Dobrej Szansy - gwiazdy serialu Druga szansa i programu Dzień Dobry TVN zbierał dary dla samotnych mam mieszkających w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”. Dzisiaj wypełniony prezentami "ogór" dotarł na Białołękę. Zobaczcie, jak zareagowali obdarowani. Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji bardzo dziękujemy :)

  W dniach 23-25 listopada gwiazdy serialu „Druga Szansa” i programu „Dzień Dobry TVN” zbierały dary dla mieszkanek Ośrodka Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży Etezja. Ku naszej radości, apel o pomoc spotkał się z Waszym dużym odzewem. Dzięki Wam zebraliśmy wiele podarunków, za które bardzo dziękujemy. Oglądajcie Dzień Dobry TVN 6 grudnia, to właśnie tego dnia przekażemy dary potrzebującym mamom.

  Czeczenka Zargan Nasordinova jest mamą czwórki dzieci, po ucieczce z ojczyzny zamieszkała z najmłodszym synem w Warszawie. Polka Anna Kaszubska jest mamą trzech córek, z wykształcenia pedagogiem, autorką bajek dla dzieci. Różni je niemal wszystko - pochodzenie, poglądy, wychowanie, język, kultura, religia, a łączy samotne macierzyństwo i życie naznaczone chorobą. W Dzień Dobry TVN powiedziały o swojej niezwykłej przyjaźni i książce, która dzięki niej powstała. Musicie posłuchać tej historii. Jarek Kuźniar też nie mógł powstrzymać wzruszenia.