saga

    saga

    Po nagłej śmierci Stiega Larssona, jego czytelnicy myśleli, że to już koniec sagi Millenium. Jednak za sprawą Davida Lagercrantza bohaterowie Larssona żyją nadal. Już wkrótce ukazać ma się piąty tom tej fenomenalnej serii (już drugi napisany przez Lagercrantza). Czy trudno jest pisać kontynuację dzieła stworzonego przez innego autora i ... co wydarzy się w tej części? Zobaczcie czego dowiedziała się Ula Chincz.

    Szturmowcy Imperium opanowali redakcję Dzień Dobry TVN i okolice! W naszej kawiarence oraz przed budynkiem redakcji, na skrzyżowaniu Hożej i Marszałkowskiej, można się dziś było spotkać z kultowymi postaciami, m.in.: Lordem Vaderem, C-3PO i R2-D2! Zobaczcie czy Magda Mołek poczuła magię "Gwiezdnych Wojen"! :) A Wy, lubicie tę sagę?

    Dorota Wellmann o thrillerze Iwo Zaniewskiego: "Czytając Pańską powieść, zaciska się żołądek"! W studiu Dzień Dobry TVN, dowiedzieliśmy się, dlaczego malarz, fotografik i dyrektor agencji reklamowej zdecydował się napisać książkę i czy da się wyżyć z pisania "strasznych powieści"?