Robert Górski

    Robert Górski

    Robert Górski świętuje okrągłe, 50. urodziny. Jego żona Monika Sobień pokazała internautom zdjęcie, na którym całuje się z ukochanym jubilatem. Życzenia składają także przyjaciele popularnego komika. Aktor Janusz Chabior wrzucił do sieci wyjątkową fotkę.

    Był premierem, a teraz jest prezesem w miniserialu politycznym "Ucho Prezesa". Kim właściwie jest Robert Górski, współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju? Czy przyczynił się do przegranej PO w wyborach? Czy Robert Górski nie obawia się, że TEN prezes TEJ partii obrazi się na niego? Jak wyglądała praca Górskiego nad rolą prezesa? Robert Górski był gościem Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika w programie Dzień Dobry TVN.

    Chciał zostać kierowcą autobusu, piłkarzem, potem perkusistą. Z zawodu technik automatyk, z pasji kabareciarz. W studiu Dzień Dobry TVN lider Kabaretu Moralnego Niepokoju Robert Górki opowiedział o swojej nowej książce, której podobno nie chciał napisać, o ucieczce od służby wojskowej oraz o londyńskich historiach. Co naprawdę śmieszy i bawi Polaków?