Renata Przemyk

  Renata Przemyk

  Długie godziny, które spędzamy przed ekranem komputera czy telefonu sprawiają, że nasz wzrok systematycznie się pogarsza. Na szczęście współczesna medycyna potrafi naprawić to, co zepsuł nasz styl życia. Osobom, które mają problemy ze wzrokiem, poleca się usunięcie zniszczonej soczewki i zastąpienie jej sztuczną. Na czym polega ten zabieg? Kiedy można go wykonać?

  Debiutowała w 1988 roku podczas Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. A rok później zdobyła tam Grand Prix i nagrodę dziennikarzy. Od tej pory nieustannie koncertuje i nagrywa płyty. Do krakowskiego studia Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy Renatę Przemyk, by zaśpiewała słynną piosenkę "Babę zesłał Bóg". Posłuchajcie!

  W sobotę w Dzień Dobry Wakacje na naszej scenie będziemy gościć aż dwie gwiazdy muzyki - Patrycję Markowską i Renatę Przemyk! W programie także: zdradzimy, co działo się za kulisami Top of the Top Sopot Festival 2018. Następnie: artyści i psycholog o kontrowersyjnych poradach dla małżeństw. Czy parafialni eksperci mają dobrą receptę na udane pożycie? Porozmawiamy o tym z Magdaleną Steczkowską, Krzysztofem Respondkiem i terapeutką Martą Niedźwiecką. Z lekarzem porozmawiamy o najnowocześniejszych metodach leczenia wad wzroku, a z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim oczywiście o Krakowie! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Agnieszki Woźniak-Starak i Andrzeja Sołtysika!

  W najbliższą sobotę na naszej scenie wystąpi Renata Przemyk. Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami od 8:30!

  W sobotę krakowskie studio Dzień Dobry Wakacje odwiedzą dwie gwiazdy muzyki: Patrycja Markowska i Renata Przemyk. Najpierw na naszej scenie wystąpi Renata Przemyk, a później - z nową piosenką - Patrycja Markowska. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30!

  Utwór "Nic to jest" pochodzi z najnowszej płyty Renaty Przemyk zatytułowanej "Rzeźba dnia". Właśnie tę piosenkę artystka zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Występowała z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, a także u boku Noviki, Marii Peszek, Pauliny Przybysz. Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Lubrano wykonała utwór "Dulskość”.