rajdy samochodowe

  rajdy samochodowe

  Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem po raz trzeci z rzędu zapewnili sobie tytuł Mistrzów Europy w rajdach samochodowych. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy go o ten niebywały sukces, jego książkę i nieszczęśliwy wypadek, w którym zginął jego przyjaciel. Czy Kajetan będzie startował w kolejnych Mistrzostwach Europy? Jak godzi sport z życiem prywatnym? Co jest dla niego większym wyzwaniem - udział w rajdach czy spędzenie 3 godzin z dzieckiem?

  Ksiądz Robert Augustyn z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego głosi ewangelię za pomocą samochodu rajdowego obklejonego w wersety biblijne. Jak reagują na to parafianie? Kto wpadł na ten pomysł? O projekcie ksiądz Robert i jego żona Irena powiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Bruno Gryc pasję do samochodów rajdowych przejął po swoim ojcu. Tata skonstruował chłopcu rajdowego malucha, którym Bruno jeździ po torze rajdowym. Czy organizm dziecka jest przystosowany do tak dużego wysiłku? Jak przygotować malucha do wyczerpujących treningów? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim i mamą 7-letniego skoczka narciarskiego Tymka – Anitą Cienciałą.

  Magda Gessler wzięła udział w rajdzie jako... pilot rajdowy. Kierowcą samochodu był jej manager biznesowy Jacek Lotycz. Dlaczego zdecydowała się na udział w rajdzie i czy bała się przed startem? Temu rajdowi z bliska przyglądał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Natalię Kowalską, kierowcę wyścigowego oraz jej podopiecznych. Czy ten sport jest rzeczywiście niebezpieczny? Co czują rodzice, kiedy ich dzieciaki pędzą na torze wyścigowym z prędkością ponad 100 km/? Czy podczas treningów zdarzają się wypadki? Jakie trzeba spełnić warunki, by zostać kierowcą rajdowym?

  Piotr Fronczewski kocha rajdy samochodowe i podziwia kierowców biorących w nich udział. A co według niego jest Z-M-I-T-O-L-O-G-I-Z-O-W-A-N-E? ;) Pełną rozmowę z aktorem zobaczycie już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Prezenter Pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak dostał zielone światło i mógł towarzyszyć Robinowi Szustkowskiemu podczas treningu. Zawodowy kierowca rajdowy przygotowuje się właśnie do rajdu w Portugalii, ale to nie jego jedyne plany na najbliższą przyszłość. Co jeszcze zamierza zrobić? Jak zaczęła się jego przygoda z dużymi samochodami? Czego może sobie życzyć kierowca takiego pojazdu? Zobaczcie, czym Robin rozczarował damską część telewidzów.

  Pod koniec sierpnia Krzysztof Hołowczyc ogłosił, że kończy karierę w rajdach terenowych. W Dzień Dobry TVN Hołek przyznał, że choć czuje "ssanie i żal" to decyzji nie zmieni. Co na ten temat sądzi żona Krzysztofa? I czym Hołowczyc będzie się teraz zajmował?

  Do tej pory nie przyjmował zaproszeń do programów "na żywo", w końcu zgodził się skorzystać z zaproszenia Kingi Rusin! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś mistrza Adama Małysza! Dlaczego nie lubi pojawiać się w telewizji? Jak radzi sobie w rajdach samochodowych? Czy jada jeszcze bułkę z bananem?

  Czy dieta skoczka różni się zasadniczo od diety kierowcy rajdowego? Czy teraz może jeść już wszystko to, na co ma ochotę? O to samego Adama Małysza zapytała nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska.

  Na torze wyścigowym mknie z szybkością 200 km na godzinę. Jednak to nie Michael Schumacher, ale Inessa Tushkanova, 25 - letnia piękność z Ukrainy. Swoimi wdziękami, podobnie jak zdolnościami rajdowymi, postanowiła się podzielić z całym światem.