projektantki

    projektantki

    Dlaczego dziewczyny zdecydowały się tworzyć pościel? Co przeszkadzało im w ofercie, jaką możemy znaleźć w sklepach? Gdzie szyją swoje pościele i kto im w tym pomaga? Czy nie bały się, że prowadzenie wspólnego biznesu negatywnie wpłynie na ich przyjaźń? Co jeszcze znajdziemy w ofercie ich marki? W studiu Dzień Dobry TVN o wspólnym biznesie opowiedziały Sylwia Bartyś-Miłkowska, Joanna Malicka i Joanna Włodarek. A Marcin Prokop postanowił sprawdzić, jak śpi się w takiej pościeli...

    Jak zaczynały się kariery znanych, polskich projektantów mody? O swoich pierwszych, modowych krokach opowiedzieli nam: Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Dawid Woliński, Gosia Baczyńska i Mariusz Przybylski. W czyich strojach chodzi Edyta Górniak?

    Wybór sukni ślubnej to bardzo ważna decyzja i niezwykle stresujący moment dla panny młodej. Matka, teściowa, siostra i koleżanki... każda z nich chce jej doradzić, jaką suknię powinna wybrać, by pięknie wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Z pomocą przychodzą Wam Aleksandra Parczewska i Maja Markowska, założycielki ślubnego atelier.