projektant ubrań

  Mijają już trzy lata od śmierci Karla Lagerfelda. Kultowy projektant odszedł 19 lutego 2019 roku w Paryżu w wieku 85 lat. Za życia osiągnął pozycję wizjonera, który całkowicie odmienił świat mody. Jak osiągnął sukces?

  Tomasz Armada to młody twórca, który zdecydowanie wyróżnia się na rynku polskich projektantów. Teraz odniósł duży sukces, ponieważ został umieszczony na liście stworzonej przez wszystkich naczelnych "Vogue'a", jako niezależny designer. Czym się wyróżnia?

  O projektach 19-letniej Magdaleny Nowak zrobiło się głośno, gdy spotkały się z uznaniem prestiżowych magazynów modowych, takich jak Vogue Portugalia, L’Officiel Baltic, Fashion Magazine Polska. Młoda projektantka bardzo szybko osiągnęła sukces, o który wielu przedstawicieli tego zawodu stara się latami. Nie zamierza jednak zwalniać tempa. Uzdolniona nastolatka opowiedziała nam o swoich planach i marzeniach, zdradziła też jak wyglądają kulisy jej pracy.

  Gianni Versace zmarł 24 lata temu, dokładnie 15 lipca 1997 roku. Został zastrzelony na schodach własnego domu w Miami Beach przez seryjnego zabójcę. Mimo jego śmierci, dom mody zdolnego projektanta do dziś jest jednym z najbardziej prestiżowych. Jak do tego doszło? Wyjaśnia Sabina Zięba, ekspertka modowa serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Łukasz Jemioł od lat pozostaje w czołówce najpopularniejszych polskich projektantów, a jego kolekcje kochają największe rodzime gwiazdy. W cyklu Sabiny Zięby pt. "Moda na spacer" opowiedział o procesie twórczym, a także o tym, co go inspiruje.

  Choć pogoda w Warszawie nie dopisuje i jest już iście jesienna, Agacie Młynarskiej udało się do studia Dzień Dobry TVN wnieść jeszcze powiew lata. Wszystko za sprawą swojej energetyzującej stylizacji. Kto ją zaprojektował?

  Marcel Sabat to zdolny aktor młodego pokolenia, znany z filmu "Kamienia na szaniec". Okazuje się, że drugą pasją Marcela jest także moda. Zadebiutował na rynku ze swoją autorską linią ubrań. Jak udaje mu się pogodzić aktorstwo z pracą projektanta? Co wyróżnia jego linię na tle pozostałych marek?

  Monika kupowała rzeczy z nadzieją, że może kiedyś staną się modne i że kiedyś będzie mogła je założyć. Tak w stare ciuchy, główne ze "szmateksów" tchnęła, z wydatną pomocą Kingi, nowe życie.