premiery filmowe

  premiery filmowe

  Pandemia koronawirusa i obostrzenia z nią związane odbiły się szerokim echem w branży filmowej. Niektóre produkcje trzeba było wstrzymać, a długo wyczekiwane premiery – przełożyć. Jakie filmy będziemy mogli zobaczyć w 2021 roku? O najważniejszych tytułach mówił w naszym programie Łukasz Muszyński, krytyk filmowy.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Anię Wendziowską, która opowiedziała o najnowszych kinowych premierach. Jeżeli jesteście fanami horrorów, proponujemy Wam "Suspirię" z Tildą Swinton oraz Dakotą Johnson. Fani kina familijnego powinni zobaczyć "Dziadka do orzechów i cztery królestwa". Na co jeszcze możemy wybrać się do kina?

  Gościem studia Dzień Dobry TVN był Andrzej Sołtysik. Dziennikarz polecił filmy, które warto zobaczyć w ten weekend. Na jakie premiery pójść do kina? Andrzej nie zapomniał też o tych, którzy weekend zamierzają spędzić w domu. Co ciekawego możemy zobaczyć w telewizji?

  W naszym kąciku filmowym Andrzej Sołtysik poleca filmy na weekend. Andrzej proponuje między innymi film nominowany do Oscara - "Carol". Dlaczego akurat ta premiera zwróciła jego uwagę? Dziennikarz przygotował też coś dla tych, którzy w weekend chcą zostać jednak w domu. Dowiedzcie się, co zobaczycie TVN Fabuła.

  W naszym kąciku filmowym gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz opowiedział na co warto pójść w ten weekend do kina? Andrzej polecił też dobre filmy, które będziemy mogli obejrzeć w telewizji.

  W kąciku filmowym Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika, który poleca filmowe premiery na nadchodzący weekend. Na co warto wybrać się do kina? Dziennikarz przygotował też kilka dobrych telewizyjnych propozycji.

  Andrzej Sołtysik podczas premier filmowych skrzętnie sporządza notatki. Swoimi złotymi myślami dzieli się następnie w studiu Dzień Dobry TVN. Nie inaczej było tym razem ;) Na jaki film warto wybrać się do kina w nadchodzący weekend? Sołtysik przygotował też filmowe propozycje dla tych, którzy planują weekend spędzić w domu.

  Przy okazji londyńskiej premiery filmu "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórcą głównej roli Chrisem Evansem. Czy sam wykonywał sceny kaskaderskie? Czy bardziej lubi anonimowość, czy życie w świetle fleszy? I dlaczego zamierza zrobić sobie przerwę w karierze? Zobaczcie!

  Anthony Hopkins - żywa legenda światowego kina. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska miała szczęście spotkać się z nim w ramach promocji filmu Noah, w którym gra jedną z ról. W co wierzy aktor? Dlaczego ten film wywołuje takie kontrowersje? Czy czeka nas globalna katastrofa? Zobaczcie!

  Ansel Elgort, Veronica Roth, Miles Teller, Shailene Woodley, Theo James, Maggie Q, Ben Lloyd-Hughes, Mekhi Phifer. O polskich akcentach, o kategoryzowaniu ludzi, o inności, o byciu sobą, wyjątkowości, z aktorami i z autorką książki "Niezgodna" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.