porody

    porody

    Często kobiety po ciąży i porodzie czują się nieatrakcyjne i otyłe. Jak przygotować ciało do porodu? Jakie ćwiczenia można wykonywać w ciąży? I jak odzyskać formę po ciąży? Dzięki radom Anny Dziedzic, mamy dwójki dzieci, znanej jako "Fit Mom", szybko wrócisz do formy po ciąży.

    Ciąża u każdej kobiety przebiega inaczej. Zdrowa ciąża tra od 40 do 42 tygodni. Co zrobić, gdy pacjentka nie urodzi w terminie, a jej ciąża trwa dłużej? Czy jest to niebezpieczne dla dziecka? Czym jest ciąża przenoszona? Zapytaliśmy o to Grzegorza Południewskiego, ginekologa-położnika.

    Aktor i prezes ZASP Olgierd Łukaszewicz chce pomóc 60-letniej aktorce, która urodziła bliźnięta. Kobieta samotnie wychowuje dzieci i znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. Dlatego prezes ZASP zwrócił się do premier Ewy Kopacz o przyznanie aktorce specjalnej emerytury. Czy Ewa Kopacz odpowiedziała na apel Olgierda Łukaszewicza? Czy pomoże emerytowanej aktorce? Do studia Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy Olgierda Łaukaszewicza i ginekologa i położnika dr Anettę Karwacką.

    Celina Szwinta mogła podróżować po świecie, prezentować piękne ubrania znanych projektantów, dużo zarabiać. Kariera modelki stała przed nią otworem. Postanowiła jednak wywrócić swoje życie do góry nogami. Nadal jeździ po świecie, ale jej życie przepełnione jest miłością i wielkimi emocjami. Dlaczego rzuciła modeling na rzecz pracy położnej? Jak to się stało, że zaczęła odbierać porody w Azji i Afryce? Jak odnajduje się w tamtejszej rzeczywistości? Czym są porody lotosowe? Dlaczego propaguje porody naturalne? Celinę Szwintę i jej partnera Radka Młodzianowskiego gościliśmy w Dzień Dobry TVN.