podział obowiązków

    podział obowiązków

    Są kobiety, które na kolejną ciążę decydują się w bardzo krótkim czasie po narodzinach pierwszego dziecka. Mówi się o nich wtedy, że są w ciągu macierzyńskim. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Aleksandrę Sulej, mamę 4 dzieci oraz Bernadetę Twarowską, mamę 9 dzieci. Jak wygląda ich codzienność? Jaki jest według nich klucz do dobrego funkcjonowania rodziny wielodzietnej? Jak w ich domach wygląda podział obowiązków? Z jakimi problemami muszą się mierzyć mamy wielodzietne?

    Bernadeta i Andrzej Twarowscy mają dziewięcioro dzieci, a Justyna i Gustaw Gromadzcy - ośmioro. Mimo wielu obowiązków związanych z tak liczną rodziną potrafią znaleźć czas na rozwój własnych pasji. Jak im się to udaje? Jaki jest podział obowiązków w ich domach?

    "Tygodniówka" od partnera to dobra rzecz? Jak mądrze podzielić obowiązki dotyczące domowego budżetu? Podejść do tematu jest prawdopodobnie tyle, ile związków. W Dzień Dobry TVN Edyta Poncyliusz, która pozwoliła mężowi być rodzinnym "księgowym" i Magdalena Godlewska, żona Rafała Rutkowskiego, która płaci rachunki za prąd, podzieliły się swoimi doświadczeniami. A co na to wszystko ekonomistka Katarzyna Iwanowska?

    Kogut domowy to męski odpowiednik kury domowej, czyli mężczyzna, który sprząta, pierze, prasuje i z uśmiechem poda partnerce ugotowany przez siebie obiad. Czy rzeczywiście istnieje taki gatunek koguta? O tym w Dzień Dobry TVN z Jolantą Pieńkowską i Robertem Kantereit rozmawiali: Gor Bisharyan, Paweł Loroch i psycholog Konrad Maj.