Piotr Zelt

  Piotr Zelt

  Piotr Zelt, tak jak większość jego koleżanek i kolegów fachu, przez pandemię koronawirusa został pozbawiony dochodów. Nie załamał się jednak, a wręcz przeciwnie – przekuł swoją pasję w pomysł na biznes. Na kanapach Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zdradził, czym obecnie zajmuje się aktor.

  Aktor Piotr Zelt przyznał się, że zapadł na depresję. O chorobie szczerze powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej. Jak zaczęła objawiać się u niego depresja? Jakie wydarzenia miały wpływ na to, że zachorował? Kto mu pomógł wyjść z depresji? Leczył się farmakologicznie?

  Polacy są na 8. miejscu na świecie, jeśli chodzi o łysienie. W Dzień Dobry TVN łysi panowie: Piotr Zelt i Marcin Sawicki powiedzieli o swoim życiu bez włosów. Jak łysieć z godnością? A dermatolog dr Łukasz Preibisz powiedział, jak przebiega utrata włosów. Jej przyczyną jest nieodpowiednia dieta czy styl życia? Czy łysina dodaje lat? A jak na panów bez włosów reagują kobiety? Czy kobietom podobają się łysi mężczyźni?

  Jedni potrzebują więcej czasu na rozpoczęcie kolejnego poważnego związku, a inni szybko są gotowi na nową miłość. A jak jest w przypadku gości Dzień Dobry TVN: wokalistki Iwony Węgrowskiej i aktora Piotra Zelta? Dlaczego - według psycholog Pauliny Biernat - lepiej nie stosować zasady "klin klinem"? Okazało się, że Piotr Zelt znalazł nową miłość. Jaka wiąże się z tym historia?

  Gwiazdy mają bardzo napięty grafik. Jak znajdują chwilę na spotkania z przyjaciółmi? Przemysław Saleta, Odeta Moro, Tomasz Iwan i Piotr Zelt opowiedzieli dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o tym jak spędzają swój wolny czas.

  Wiele mam singielek obawia się, że nie znajdą już nowej miłości, a jeśli już ją znajdą, to czy partnerzy zaakceptują ich dzieci lub dzieci - partnerów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? Jak sobie to wszystko poukładać? W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to: psychologa Marzenę Mawricz oraz panie, które mają doświadczenie w tym temacie: Katarzynę Krawczyk - partnerkę Piotra Zelta i Agatę Kościkiewicz.

  Aktora Piotra Zelta i jego życiową partnerkę Katarzynę Krawczyk gościliśmy na naszej kanapie. Jesteście ciekawi w jakich okolicznościach trafili na siebie i czy tworzą udany związek? Jak wytrwać w ciągłym świetle reflektorów? Czy Katarzyna Krawczyk ponosi konsekwencje medialnej przeszłości swojego partnera? Zobaczcie rozmowę o cieniach i blaskach związku w show-biznesie.

  Magda Boczarska, Julia Pogrebińska, Piotr Zelt - te gwiazdy znalazły się na celowniku Ewy Wojciechowskiej, dziennikarki ewawojciechowska.pl. Jak Magda i Julia wspominają pracę na planie filmu "W ukryciu" Jana Kidawy Błońskiego? Czy Piotr Zelt zdecydował się wyjawić intymne fakty ze swojego życia?

  Jak poradzić sobie z negatywna stroną bycia popularnym? -To, że ktoś mnie rozpoznaje i, że piszą o mnie jest pochodną popularności mojego męża - mówiła w Dzień Dobry TVN Edyta Pazura, która zauważa, że teraz wystarczy mieć silikonowe piersi lub dużą pupę i już się jest na pierwszej stronie gazety. O blaskach i cieniach populraności rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Piotrem Zeltem, Edytą Pazurą, Majką Jeżowską i Marcinem Spennerem.