pakowanie walizki

  pakowanie walizki

  Zbliża się czas wakacji, a przez to kolonii i obozów. Choć można wysłać dzieci na upragniony odpoczynek, najpierw trzeba je spakować, co wcale nie jest łatwe. Co należy włożyć do walizki naszej pociechy, by niczego jej nie brakowało? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Magdalena Kordaszewska, ekspertka ds. zabawek i akcesoriów dla dzieci.

  Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się na wakacje do Turcji, ale nadal nie wiesz, co spakować do walizki, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, dzięki którym twój urlop przebiegnie bezstresowo i przyjemnie. Zobacz, co zabrać na urlop w Turcji.

  To, co spakować do Grecji, zależeć będzie m.in. od terminu wakacji, miesiąca, w którym planowany jest wyjazd. Chociaż to ciepły i słoneczny kraj, pogoda może się różnić w zależności od regionu. Nawet w Grecji czasami przydaje się ciepła kurtka i długie spodnie. Co zatem zabrać na greckie wakacje?

  W co spakować się na wakacje? W jedną dużą walizkę czy w kilka mniejszych? Co zrobić, jeżeli czeka nas lot z przesiadkami? Swoim doświadczeniem w studiu Dzień Dobry TVN podzielił się Michał Cessanis. Podróżnik zauważył, że podstawowym błędem podczas pakowania jest to, że bierzemy zbyt dużo zbędnych rzeczy. W jaką walizkę warto zainwestować?

  Jakie akcesoria zabrać ze sobą na wyjazd majowy? Co może okazać się najbardziej praktyczne? Pakując walizkę nie zapomnij także o zabawkach dla dzieci. Czym najłatwiej zająć maluchy na wyjeździe? O gadżetach ułatwiających życie, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała Anna Nowak Ibisz, Pani Gadżet.

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki przygotowywał się do wyjazdu w trasę. "Wpadliśmy" do niego w momencie, kiedy prasował koszulę. Szło mu to dość opornie :) Nad czym się zastanawiał wykonując tę czynność? Ile kosmetyków zamierzał ze sobą zabrać?