pakowanie

  Czy można temu zapobiec?

  Poznaj poste i skuteczne patenty Uli Chincz.

  Naval, były żołnierz Jednostki Specjalnej GROM, opowiedział, jak przygotować się do ewakuacji. Wskazał też, co warto spakować do plecaka ucieczkowego. - Powinien mieć go każdy członek rodziny niezależnie, czy ma 3-latka, czy 83 - podkreślił w opublikowanym w sieci nagraniu.

  "Miałam pięć minut na pakowanie".

  Trwają ferie zimowe, a tym samym czas wyjazdów. Ula Chincz podzieliła się z widzami kilkoma wskazówkami, jak sprytnie się spakować, aby zabrać jak najwięcej przydatnych rzeczy, które zajmą możliwie mało miejsca w naszej walizce.

  Zbliża się czas wakacji, a przez to kolonii i obozów. Choć można wysłać dzieci na upragniony odpoczynek, najpierw trzeba je spakować, co wcale nie jest łatwe. Co należy włożyć do walizki naszej pociechy, by niczego jej nie brakowało? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Magdalena Kordaszewska, ekspertka ds. zabawek i akcesoriów dla dzieci.

  Choć Mikołajki już za nami, to wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi wręczanie prezentów najbliższym. Niektórym sen z powiek spędza opakowanie tych upominków. Okazuje się jednak, że nie trzeba być uzdolnionym plastycznie, by zapakować je prosto, efektowanie i z klasą.

  Woskowijki stają się coraz popularniejsze z wielu względów. Te zabezpieczone woskiem chusteczki, idealne do przechowywania żywności, doskonale wpisują się bowiem w filozofię zero waste. Woskowijki to również bardzo dobry sposób na oszczędzanie, bo są artykułami wielorazowego użytku.

  W co spakować się na wakacje? W jedną dużą walizkę czy w kilka mniejszych? Co zrobić, jeżeli czeka nas lot z przesiadkami? Swoim doświadczeniem w studiu Dzień Dobry TVN podzielił się Michał Cessanis. Podróżnik zauważył, że podstawowym błędem podczas pakowania jest to, że bierzemy zbyt dużo zbędnych rzeczy. W jaką walizkę warto zainwestować?

  Vlogerka Michalina Maj radzi w Dzień Dobry TVN, jak oryginalnie zapakować świąteczne prezenty. Co można wykorzystać do zapakowania prezentów - kolorowy papier czy zwykłe pudełko? Czym dekorować prezent? Zobaczcie, czy Katarzyna Olubińska nauczyła się od Michaliny trudnej sztuki pakowania prezentów.

  Tym razem Kuba Klawiter zaprezentował w studiu Dzień Dobry TVN gadżety, które przydadzą się w podróży każdemu eleganckiemu mężczyźnie, czyli: składak do t-shirtów i swetrów oraz wieszak na garnitur.

  Jakie akcesoria zabrać ze sobą na wyjazd majowy? Co może okazać się najbardziej praktyczne? Pakując walizkę nie zapomnij także o zabawkach dla dzieci. Czym najłatwiej zająć maluchy na wyjeździe? O gadżetach ułatwiających życie, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała Anna Nowak Ibisz, Pani Gadżet.

  Miś, klapki Kubota, elegancki krawat w misie - to część ekwipunku dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera. Co jeszcze zabrał ze sobą w podróż? W czym zamierza pokazać się widzom DDTVN, których spotka na trasie?

  Jak do trasy w Polskę przygotowywała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska? Niestety nie zajrzeliśmy do jej łazienki, a szkoda. Podobno była w niej druga ekipa pakująca. Śmiało można powiedzieć, że dziewczyna potrafi się ustawić :)