Orina Krajewska

    Orina Krajewska

    Reporter Chajzer już wie,... dlaczego ma na imię Filip. Idąc tym tropem, postanowił dowiedzieć się, które imiona są najbardziej, a które najmniej popularne. Na swojej drodze napotkał m.in.: Damaris, Mariettę, Śnieżynę, Dolores, Xymenę i Saniwoja. W studiu Dzień Dobry TVN historie swoich imion opowiedzieli: Orina Krajewska, Kajetan Kajetanowicz i Sambor Czarnota.

    W czerwcu mija rok od śmierci Małgorzaty Braunek. Jej ostatnią wolę - rozsypanie jej prochów wokół najświętszych dla buddyzmu miejsc, wypełnił mąż Adrzej Krajewski. W jakich miejscach spoczęła aktorka? Co to oznacza w obrządku buddyjskim? Zaś drugim życzeniem Małgorzaty było założenie fundacji jej imienia. Zaangażowała się w to Orina Krajewska, aktorka, córka Małgorzaty Braunek oraz Artur Cieślar, pisarz, reportażysta i przyjaciel Małgorzaty Braunek. O planach fundacji opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

    Takie wnioski z ostatnich badań wyciągnęło "The Daily Mail”. W jakich sytuacjach najczęściej patrzymy na siebie zbyt surowym okiem? Z jakimi codziennymi czynnościami powiązana jest krytyka samej siebie? W studiu Dzień Dobry TVN Hanna Śleszyńska oraz Orina Krajewska zdradziły, ile razy dziennie ulegają negatywnym emocjom.