Oleśnica

  Oleśnica

  Dzięki Wam to był cudowny poranek! Na koniec dzisiejszego programu, specjalnie dla Was, wystąpiła Kasia Popowska z utworem - "Lecę tam". Jutro Widzimy się we Wrocławiu!

  ... które przeszło na czas letni! Kasia Olubińska wdrapała się na wieżę ratusza i namówiła zegarmistrza, pana Tadeusza Surmę, by już dziś przestawił tamtejszy zegar o godzinę do przodu. Dlatego nie wiemy, o której właściwie godzinie, na naszej scenie, pojawili się Kasia Popowska, Mateusz Hładki oraz Filip Chajzer, mnóstwo cukierków i caaaałe stadko dzieci! :)

  Oleśniczanin, Babatunde Aiyegbusi, został zatrudniony przez drużynę NFL Minnesota Vikings! Marcinowi Sawickiemu udało się porozmawiać z przyszłą gwiazdą NFL! Tymczasem, na oleśnickim rynku, z rodziną i kolegami "Babsa", spotkał się Filip Chajzer. Przy okazji, nasz nieustraszony reporter, sprawdził też czy nadawałby się na zawodnika futbolu amerykańskiego! Jak mu poszło? Zobaczcie!

  Gdzie zaczęła się kariera Roberta Gonery? Oczywiście w Oleśnicy! Dziś, wspólnie ze swoimi kolegami z liceum, aktor wspominał swoje młodzieńcze lata! Mateusz Hładki dowiedział się czy Robertowi zdarzało się chodzić na wagary, jakie chemiczne eksperymenty przeprowadzał i jak to się stało, że samochód jego wychowawczyni wylądował na klombie!

  Weekend zaczynamy w Oleśnicy! Filip Chajzer, Kasia Olubińska i Mateusz Hładki od samego rana sprawdzali co można i co TRZEBA zobaczyć w tym pięknym mieście. Czy Oleśnica jest gotowa na naszą wizytę? :) Zapraszamy na oleśnicki rynek na spotkanie z Dzień Dobry TVN oraz Kasią Popowską!

  Dzień Dobry TVN rusza w trasę! 26 marca odwiedzimy Łowicz, 27 marca Wieluń, 28 marca Oleśnicę, a w niedzielę będziemy we Wrocławiu. Do którego z tych miast pojadą: Ania Wendzikowska, Filip Chajzer, ‪Mateusz Hładki‬, Agnieszka Jastrzębska, Katarzyna Olubińska, Ula Chincz i Marcin Sawicki‬? Warto też wiedzieć, czego na śniadanie nie jada Filip Chajzer, bo być może do kogoś z Was się wprosi :)