objawy chorób

    objawy chorób

    - Miałam 10 lat, kiedy dowiedziałam się, że coś jest nie tak. Z początku rodzice jeździli po wielu lekarzach, a ja stosowałam coraz to różniejsze maści, które przetłuszczały moją skórę. Nie chciałam chodzić do szkoły, bo rówieśnicy śmiali się, że mam brudne włosy, a tak naprawdę walczyłam z czymś, o czym nie miałam pojęcia. Po wielu miesiącach jedna z lekarek w końcu wydała diagnozę: łuszczyca - powiedziała Joanna, która od 19 lat zmaga się z trudną chorobą.

    Koronawirus, który towarzyszy nam od kilku miesięcy, nadal się rozprzestrzenia. Chorych przybywa na całym świecie, także w Polsce. Coraz więcej jest wątpliwości związanych z COVID-19. W naszym programie starają się je rozwiewać eksperci. Jedno z pytań dotyczy utraty węchu. Czy zawsze oznacza zakażenie?

    Patofizjonomika to dziedzina naukowa zajmująca się widocznymi na twarzy objawami chorób. Jednym z jej propagatorów jest gość Dzień Dobry TVN kosmetolog, terapeuta zdrowej skóry Paulina Dziedzic. Jakie objawy na naszych twarzach mogą świadczyć o chorobach?