niemowlęta

    Sposób ubierania dziecka na spacer jest zdecydowanie jedną z najbardziej spornych kwestii wśród młodych rodziców. Wielu z nich, wybierając odzież dla maluszka na wyjście na dwór, kieruje się radami swoich mam czy babć. Inni zaś wolą słuchać głosu rozsądku i zaufać rodzicielskiej intuicji.

    Fińskie niemowlęta sypiają w kartonowych pudełkach. To tanie i praktyczne rozwiązanie - pudło można łatwo złożyć i spakować do samochodowego bagażnika. Czy ten pomysł przyjmie się w Polsce? O dzieciach z pudła w Dzień Dobry TVN opowiedziała mama Janka - Katarzyna Maszczyńska.

    Zobaczcie na jakie zajęcia warto zapisać dzieci od 0-5 lat. Jak wyglądają takie zajęcia i czego dzieci się podczas takich zajęć uczą?

    Budzą ogromne kontrowersje, bo do złudzenia przypominają niemowlęta. Lalki Reborn - bo o nich mowa - do niedawna można było kupić tylko zagranicą. W Dzień Dobry TVN gościliśmy polską producentkę tych lalek - Jagodę Piterę. Co mówi osobom, które zarzucają jej, że tworzy substytuty dzieci? Ile kosztuje taka lalka? Kto je kupuje? Skąd czerpie inspiracje?

    Foteliki, pufy, łóżeczka, poduszki, a wszystko robione ręcznie, ze świetnych materiałów i w limitowanych kolekcjach. Pani Magdalena postanowiła rzucić etat kosmetyczki i zacząć pracować na własny rachunek. Jak Wam się podobają jej produkty?