Muzeum Powstania Warszawskiego

    Muzeum Powstania Warszawskiego

    Po raz trzeci rusza konkurs filmowy #63PL, współorganizowany jest przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Tematem przewodnim jest patriotyzm. Kto może wziąć udział w konkursie? Do kiedy można wysyłać filmy? Jakie nagrody czekają na laureatów? Na jakim festiwalu zostaną pokazane nagrodzone filmy? O tym w Dzień Dobry TVN mówili: dyrektor muzeum Jan Ołdakowski oraz aktor i ambasador akcji Maciej Zakościelny.

    Pamiętacie akcję dziennikarza Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera, w której zachęcał swoich fanów do wpłacania pieniędzy na rzecz Powstańców Warszawskich? Osoby, które wpłaciły ich najwięcej miały okazję zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego w towarzystwie dwójki Powstańców: Hanny Stadnik i Leszka Żukowskiego oraz Filipa. Towarzyszyliśmy im z kamerą.

    Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer udowadnia, że popularność można wykorzystywać w słusznym celu. Tym razem postanowił pomóc Powstańcom Warszawskim i zebrać dla nich, wspólnie z Wami, pieniądze na leki, czynsz i zakupy. Osoby, które wpłacą najwięcej osobiście oprowadzi po Muzeum Powstania Warszawskiego. Gośćmi Filipa Chajzera byli: Hanna Stadnik "Hanka", sanitariuszka Powstania Warszawskiego i Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego. Ile pieniędzy jest już na koncie? I do kiedy trwa zbiórka?

    Już niedługo rusza dziewiąta edycja NETIA OFF CAMERA Międzynarodowego Festiwalu Kina w Krakowie. Będzie to szansa, by zobaczyć nowe filmowe produkcje oraz na spotkać się z twórcami światowego kina. W tym roku ramach Festiwalu odbędzie się również konkurs filmowy #63PL. Do kogo będzie on skierowany? Jak brzmi pytanie konkursowe? I kto będzie oceniał nadesłane prace? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Alicję Myśliwiec, rzeczniczkę prasową NETIA OFF CAMERA oraz Jana Ołdakowskiego, dyrektora Muzeum Powstania Warszawskiego.