mistrzyni polski

  O jej śmierci poinformował Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego.

  Pola Rogala ostatnio po raz 10. obroniła tytuł mistrzyni Polski. 23-letnia studentka i zawodniczka AZS AWF Warszawa wraz z trenerem Jarosławem Rogalą opowiedzieli o kickboxingu. Nie zabrakło też podstawowych ciosów i kopnięć. Jak poradził sobie nasz prowadzący Filip Chajzer?

  Zwykło się mówić, że siłowanie na rękę to domena mężczyzn. Nic bardziej mylnego. Kobiety również potrafią zaskoczyć swoją siłą i "położyć" niejednego siłacza. Poznajcie Basię Surmę.

  Z workiem medali po raz kolejny wróciły z Mistrzostw Polski łyżwiarki synchroniczne z Gdańska. Niezwykłą drużynę i jej trenerkę Agnieszkę Filipowicz odwiedziła nasza reporterka. Na czym polega piękno tej dyscypliny sportu?

  Historia Natalii Brzykcy jest naprawdę inspirująca. Ta 31-latka mimo swoich poważnych chorób, osiągnęła wielki sukces i czuje się spełniona. Jak przezwyciężyła własne słabości?

  Zosia Brzezińska dopiero od 2 lat regularnie jeździ na rolkach i odbywa treningi. W ciągu tak krótkiego czasu udało jej się zdobyć aż dwa razy tytuł Mistrzyni Polski: w stylu classic i classic pair. Jej trenerką i mentorką została Klaudia Hartmanis - Multimedalista Mistrzostw Świata i Europy. Jak wygląda ich relacja? Jak to się stało, że Zosia zaczęła jeździć na rolkach? I gdzie mistrzynie odbywają swoje treningi?

  Mistrzyni fitnessu, Katarzyna Dziurska, właśnie wróciła z Anglii z nowym tytułem. Jakie są jej dalsze zawodowe plany? Z jakimi komentarzami na temat swojego ciała spotyka się w Internecie i czy różnią się od tych z siłowni? Wpędza mężczyzn w kompleksy? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na naszych kanapach mistrzynie Polski w łyżwiarstwie synchronicznym: Malwina Pielacha, Gaja Pielacha, Agata Molenda, ich mamy: Magdalena Pielacha i Katarzyna Molenda oraz trener Marcin Międlarz. Jakie predyspozycje trzeba mieć, żeby uprawiać ten sport? Czy dla młodych mistrzyń to bardziej sport, czy zabawa i jak godzą karierę sportową z nauką?

  Wrocławianka Marta Robak wiele razy zdobywała tytuł Mistrzyni Polski, trzy razy - Mistrzyni Europy, a niedawno została najlepszą fryzjerką artystyczną na świecie. Powiedziała nam o swojej pracy, rodzinie i marzeniach. Zobaczcie, jak długo trzeba czekać na wizytę u Pani Marty.

  Polska panczenista Erwina Ryś-Ferens rozpoczęła karierę w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Przez 20 lat była w światowej czołówce. Zdobyła wiele medali podczas zawodów, które odbywały się w Polsce i na świecie. Czy miała pomysł na siebie po zakończeniu kariery? Jak obecnie wygląda jej życie? Czy fani nadal o niej pamiętają? Erwinę Ryś-Ferens gościliśmy w Dzień Dobry TVN.