milioner

  milioner

  Steve Siebold podczas studiów zbadał sposób myślenia zamożnych ludzi. Przeprowadził ponad 1200 wywiadów z najbogatszymi ludźmi świata. Dzięki temu dowiedział się, jak udało im się dojść do fortuny. Dlaczego pieniądze tak często wzbudzają w nas poczucie winy? Czy ciężką pracą rzeczywiście można dojść do bogactwa? O tym, jak zostać milionerem Steve Siebold opowiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu.

  Nowy Sącz jest nazywany polskim zagłębiem milionerów. W 2014 roku odnotowano tam aż 103 osoby, których dochód przekracza milion zł. Z gośćmi Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o współczesnych symbolach luksusu, które na przestrzeni lat uległy zmianie. Kiedyś była wypasiona fura, złoty łańcuch i markowy zegarek. Jak jest obecnie? Czy przepych wyszedł już z mody? Na kanapie zasiedli: dr Jacek Wasilewski, medioznawca, Radosław Majdan, były piłkarz i Damian Michałowski, dziennikarz radiowy.

  Matteo Marzotto - milioner, przedsiębiorca, sportowiec i playboy. Spadkobierca znanej we Włoszech rodziny z branży mody. Dziennikarkę Dzień Dobry TVN Urszulę Chincz zaprosił do jednego ze swoich czterech domów. Co dla niego jest najważniejsze? Czy udaje mu się iść na randkę w tajemnicy przed prasą plotkarską? Za co lubi Polskę? Dlaczego wygląd jest dla niego ważny? Nie uwierzycie, ile garniturów Matteo ma w swojej garderobie.

  Alex Shlaferman to 20-letek, który dzięki swojemu talentowi do sprzedaży i ciężkiej pracy stał się milionerem. Ile miał lat, kiedy zarobił pierwsze 10 tys. dolarów? Kiedy podjął decyzję o sprzedaży własnych gadżetów? Jak traktowali go prezesi sieciówek, z którymi chciał współpracować? Co poświęcił dla sukcesu? Czy kiedykolwiek zwątpił w swój biznes? Z młodym milionerem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Ksawery Kalicki.

  Wiele kontrowersji wzbudza 20 - letni milioner Piotr Kaszubski. Czy jest wytworem marketingowców czy raczej sam do wszystkiego doszedł? Wiele jest pytań i odpowiedzi natomiast jedno jest pewne - dużo o nim się mówi i na pewno nie da o sobie zapomnieć w najbliższej przyszłości.

  Zbigniew Niemczycki - tegoroczna „dziesiątka” na liście 100 najbogatszych Polaków. Jego rezydencja w polskim Beverly Hills, czyli Konstancinie, określana jest jako jedna z najpiękniejszych. Dziennikarka Katarzyna Olubińska gościła w Zakopanem, w domu Państwa Niemczyckich.

  Zamek Pieszycki, inaczej zwany jest zwany Wersalem Śląska ze względu na swą dostojność i przepych . Jest największym zamkiem barokowym w województwie dolnośląskim. Jego odbudowa jest najpoważniejszą tego typu prywatną inwestycją w Europie, zarówno pod względem dbałości o szczegóły oraz jakości wykończenia wnętrz. Jego obecnym właścicielem jest milioner Stanisław Hajduk. Ile kosztuje odbudowa i dlaczego rzeczony milioner się na nią zdecydował? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy krytyka sztuki Łukasza Radwana.