medycyna niekonwencjonalna

    medycyna niekonwencjonalna

    Do szczecińskiego szpitala trafiła kobieta z dużym guzem piersi, która przez dwa lata leczyła się u znachora diagnozującego choroby na podstawie koloru tęczówki oka. Dlaczego niektóre osoby tak bardzo wierzą w leczenie alternatywne? Zastanawialiśmy się nad tym z gośćmi Dzień Dobry TVN: specjalistą w zakresie alergologii i dermatologii dr Danutą Myłek oraz prezesem Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Warszawie dr Michałem Sutkowskim.

    Dlaczego coraz więcej ludzi cierpi na alergię? Jakie są tego przyczyny- zanieczyszczone środowisko czy nadmierna dbałość o czystość? Jak dobrze zdiagnozować alergię? Na czym polega odczulanie? Jak długo to trwa? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy alergologa Piotra Dąbrowieckiego.

    "Przychodzą do mnie różni ludzie, i wierzący i niewierzący, tylko tyle, że niewierzącym to się już nic nie pomoże. On naprzód musi w to uwierzyć!" O medycynie niekonwencjonalnej rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Przemysławem Kossakowskim, Zbiginiewem Nowakiem i Michałem Pirógiem. Zdarza się Wam wybrać do bioenergoterapeuty lub znachora? Pomogli Wam kiedyś?