Mariusz Przybylski

  Mariusz Przybylski

  Do świąt Bożego Narodzenia został już tylko miesiąc, dlatego Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać gwiazdy o to, jak się do nich przygotowują. Zobaczcie, kto ma już kupione wszystkie prezenty, kto podchodzi do świąt na luzie, a kto wyjeżdża w tropiki.

  Adam Niedźwiedź, Daniel Tracz i Patryk Grudowicz odpadli z "Top Model", ale to dopiero początek ich kariery w modelingu. Jak trafili na wybieg Mariusza Przybylskiego? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z nimi o tym, jak udział w programie wpłynął na kariery przystojniaków.

  W minionym tygodniu odbyły się aż trzy pokazy mody. Czy gwiazdom wypada pokazać się na każdej tego typu imprezie? Czy obierają strategię bywania? Po co to robią? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedługo rusza druga edycja "Project Runway". Czy Anja Rubik i Tomasz Ossoliński czekali z utęsknieniem na nową edycję programu? Co na starcie powinien umieć uczestnik "Project Runway"? Czy umiejętność szycia przydaje się projektantom? Czy Anja i Tomasz mają kontakt z uczestnikami pierwszej edycji programu? I w końcu - kto zastąpi w jury Mariusza Przybylskiego? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na kilka dni przed premierą spektaklu "Upadłe anioły" Kinga Burzyńska spotkała się z Magdaleną Cielecką i Mają Ostaszewska, które grają dwie przyjaciółki poróżnione przez jednego mężczyznę. Spektakl jest wyjątkowy, bowiem kostiumy do niego stworzył sam Tomasz Ossoliński. Jaka jest historia ich przyjaźni? Skąd się znają? Aktorki nigdy nie były tak szczere!

  Zapowiedziano już drugą edycję "Project Runway". Niestety z udziału w programie zrezygnował Mariusz Przybylski. Nie wiadomo, co z Anją Rubik. Czy czekają nas jeszcze inne zmiany? Z Tomaszem Ossolińskim rozmawiała o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Natalia Ślizowska po tym, jak wczoraj odpadła z programu "Project Runway", dostała w Dzień Dobry TVN ostatnie, natrudniejsze chyba zadanie... Musiała zaprojektować i uszyć koszulkę dla słynnego Darka Kowala. Na kanapie w Dzień Dobry TVN towarzyszył jej juror i projektant Mariusz Przybylski, który powiedział nam, dlaczego Natalia odpadła z programu. Kibicowaliście Natalii? Czy projektant, by przetrwać na rynku mody i w show-biznesie, musi być trochę gwiazdą? Jak prezentuje się, Waszym zdaniem, Darek Kowal w koszulce od Natalii? Kto powiedział o niej, że jest "dziewczyną wielofunkcyjną jak maszyna"?

  Jak zaczynały się kariery znanych, polskich projektantów mody? O swoich pierwszych, modowych krokach opowiedzieli nam: Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Dawid Woliński, Gosia Baczyńska i Mariusz Przybylski. W czyich strojach chodzi Edyta Górniak?

  Ostatnio wśród polskich gwiazd zapanowała moda na wykonywanie ćwiczeń przy jednoczesnym podłączeniu pod prąd. To podobno bardzo skuteczny sposobów na zrzucenie wagi. Inny popularny sposób na schudnięcie to picie koktajlu z zielonego jęczmienia. Zobaczcie, jak odchudzają się polskie gwiazdy! Co stosuje Daria Widawska, Natalia Klimas, Kamila Baar, Tamara Arciuch, Małgorzata Socha i Weronika Książkiewicz? Która pije wodę, a która podczas ćwiczeń podłącza się do prądu?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, na pokazie Mariusz Przybylskiego, spotkała się z samym autorem pokazu oraz z Katarzyną Sokołowska - reżyserką modowego spektaklu. Czego możemy się spodziewać po nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego i czym najbardziej jest zestresowany? Co jest charakterystyczne w pokazach Mariusza i co go odróżnia od innych projektantów mody?

  Czego mężczyźni nie powinni mówić kobietom? O to polskie gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego zapytała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli jej m.in.: John Porter, Marcin Tyszka, Katarzyna Zielińska, Natalia i Paulina Przybysz?