Margaret

  Margaret

  Ma dopiero 23 lata i na swoim koncie setki koncertów oraz miliony odsłon swoich klipów w Internecie. Jaki zawód na Margaret wybrali jej rodzice? Czemu nie chcieli, by została piosenkarką? O tym Margaret opowiedziała w TVN Cafe. Kiedyś śpiewała wyłącznie covery. A jak jest teraz?

  Dorota Wellman ma inną termoregulację niż Marcin Prokop. Dorocie jest cały czas gorąco, a Marcinowi zimo. Są takim meteorologicznym yin i yang. Ile stopni jest w studiu Dzień Dobry TVN? Przekonajcie się!

  Srebrna medalista olimpiady w Soczi. W czasie letniego treningu panczenistka Natalia Czerwonka doznała urazu kręgosłupa. Okazało się, że nie będzie mogła już uprawiać sportu. Trzy miesiące była usztywniona. Jak sama mówi" Czuje się drętwo". Już w grudniu chce zacząć jeździć na łyżwach. W studiu Dzień Dobry TVN dopowiedziała o tym, że wcale nie zmierza się poddać i zaskoczy jeszcze nas wszystkich.

  Na imprezie MTV pojawił się wczoraj Mateusz Maga, który niedawno odpadł z programu "Top Model". Jak sobie radzi w show-biznesie i czy nadal zajmuje się modelingiem? Czy to prawda, że udało mu się podpisać kontrakt z agencją, która w Polsce reprezentuje Anję Rubik?

  Postrzega się przede wszystkim jako człowiek piszący. Dotyka ludzi i ich poglądy do żywego. Czasem nawet jego znajomi odsądzają go od czci i wiary. Nie oszczędza Terlikowskiego i Chazana. Mówi, że nie jest człowiek partyjnym. Jak daleko mu jest do kościoła i wartości chrześcijańskich? W studiu Dzień Dobry TVN Andrzej Saramonowicz opowiedział o filozofii, wierze, polityce, muzyce, sztuce, literaturze, czyli o fundamentalnych wartościach każdego inteligentnego człowieka.

  Uwaga, fani reggae! Gościem Dzień Dobry TVN była największa na świecie gwiazda tego stylu muzyki – Anthony B! O jego życiu i powodach przyjazdu do Polski rozmawiała z nim prowadząca Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska. Anthony B wystąpił też na naszej scenie!

  Została okrzyknięta objawieniem 2013 roku. Jej hit „Thank you very much” podbił wszystkie listy przebojów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Czy powtórzy sukces „Thank you very much” ? Co nowa piosenka Margaret ma wspólnego z Ireną Santor?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: kulisy największego transferu w polskim footballu, czyli Robert Lewandowski w najlepszej drużynie świata. Podglądani przez własne laptopy - jak uchronić się przed wirtualnym włamaniem? W programie także: na planie nowego teledysku Margaret. Ponadto: Jerzy Owsiak i Edyta Herbuś przed Wielkim finałem WOŚP. Zapraszamy od 8.00.

  Została okrzyknięta objawieniem 2013 roku. Czy czuje się bardziej blogerką czy piosenkarką? Jak przebiega jej międzynarodowa kariera i kiedy ukaże się jej nowa płyta? Jak została przyjęta za granicą? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Margaret.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na uroczystości wręczenia Róż Gali. Tam spotkała Agnieszkę Cegielską, Ewę Błaszczyk, Kubę Wesołowskiego, Beatę Pawlikowską, Margaret. Jak podobała im się uroczystość? Kim są nagrodzeni?

  Margaret to muzyczna sensacja ostatnich miesięcy. Jej hit „Thank you very much” podbił wszystkie listy przebojów w Polsce. W studiu Dzień Dobry Wakacje artystka wykonała swój drugi singiel – „Tell me how are ya”.

  Margaret to muzyczna sensacja ostatnich miesięcy. Jej hit „Thank you very much” podbił wszystkie listy przebojów w Polsce. Jutro w Dzień Dobry Wakacje usłyszycie drugi singiel artystki – „Tell me how are ya”. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  Moda na sweet focie nie słabnie. Jednak prawdziwa sweet focia musi spełniać kilka fundamentalnych warunków. Jakich? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, blogerka i piosenkarka Margaret, blogerka modowa Olga Kalicka oraz projektant Dawid Woliński, który zasłynął sexy sweet focią.