Marcin Prokop

  Marcin Prokop

  O dziwo mężczyźni zakochują się szybciej niż kobiety, ale czy równie szybko wyznają tę miłość? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: psycholog Małgorzatę Ohme, aktora Jakuba Przebindowskiego, dziennikarza Jakuba Poradę oraz dziennikarza Rafała Bryndala. Czy Marcin Prokop za namową Jolanty Pieńkowskiej wyznał miłość na antenie? Jak szybko zakochują się nasi goście i czy szczerze to wyznali? Dlaczego Jakub Porada twierdzi, że mężczyźni nie powinni okazywać uczyć?

  Kto ubiera Filipa Bobka, Tomasza Karolaka, Cezarego Pazurę, Oliviera Janiaka sprawdzała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. U kogo w teledysku zagrał Tomasz Karolak z odsłoniętą klatą?

  Zespół "Future Folk", w którym występuje Stanisław Karpiel-Bułecka, tworzy muzykę, która jest połączeniem folku z muzyką elektorniczną. Na naszej scenie wykonali utwór "Dukaty". Jak Wam się podoba ich piosenka? Czego dowiedział się Marcin Prokop od Staszka na temat swojego pochodzenia?

  Na pierwszy miejscu Anna Wendzikowska typuje Daniela Craiga, który według niej jest stuprocentowym mężczyzną. Na kolejnym miejscu znalazł się Joe Manganiello z serialu "Czysta krew". Za nim Bradley Cooper i Matthew McConaughey. Kto jeszcze podoba się Anne Wendzikowskiej? Marcina Prokopa zastanawia, czy mężczyźni golą sobie klatki piersiowe oraz, który polski aktor ma najlpszą klatkę? Nasza dziennikarka apeluje, by polscy aktorzy cześciej i chętniej pokazywali swoje torsy!

  Firma Simple już myśli o zimie! Nowa kolekcja firmy na jesień-zima 2012 miała niedawno swoją premierę. Jakie trendy panują w bieżącym świecie mody? W studiu Dzień Dobry TVN Lidia Kalita zdradziła, co powinniśmy nosić jesienią i zimą?

  Chcesz zmienić swój wizerunek, zmień fryzurę dopinając włosy. Jeżeli ma się wprawę, to wystarczy tylko kilka minut, by doczepić sobie włosy. Wcale nie trzeba korzystać z usług salonu fryzjerskiego. Jak długo można nosić takie doczepiane włosy? Czy powinno się je myć? Ile takie dodatkowe włosy kosztują? Gościem Dzień Dobry TVN była Karina Aciuszew, właścicielka doczepiane.pl. Jak Dorota Wellman wygląda w długich, blond włosach? Czy podoba się Wam nowa fryzura Marcina Prokopa?

  Podobno mężczyźni najbardziej wstydzą się swoje wystającego brzucha. Czy porównują się do innych mężczyzn? Jak rozpoznać zakompleksionego mężczyznę? O męskich kompleksach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z kierowcą rajdowym Krzysztofem Hołowczycem, aktorem Dariuszem Jakubowski, dziennikarzem radiowej "Trójki" Arturem Adrusem i psychologiem Piotrem Mosakiem. - Powinno się mieć kompleksy - uważa Artur Andrus, bo pozwalają nam trzymać kontakt z rzeczywistością. Jakie kompleksy ma Hołowczyc, a jakie Prokop?

  W marcu na wenezuelskiej wyspie Coche trenowali najlepsi polscy zawodnicy kitesurfingowi, a wraz z gwiazdy, które stawiały pierwsze kroki w kite, między innymi, Marcin Prokop, Dorota Gardias i Anna Wendzikowska. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Antoniego Pawlickiego i kitesurfera Victora Borsuka.

  Zapamiętują ciąg cyfr, nazwisk, kolejność ułożenia kart w talii. Bartłomiej i Tobiasz Boral reprezentowali Polskę na XX Mistrzostwach Świata Pamięci w Chinach. Zobacz, jak poradzili sobie z przygotowanym przez nas testem! A czy Marcin Prokop ma dobrą pamięć?

  Poznajcie mężczyzn, którzy noszą to samo imię i nazwisko, co prowadzący Dzień Dobry TVN. Do studia zaprosiliśmy Marcina Prokopa ginekologa, informatyka i licealistę. Czy ludzie porównują ich do dziennikarza i prezentera telewizyjnego Marcina Prokopa? Czym się interesują i jakie mają marzenia? Czy ginekolog Marcin Prokop ma dużo pacjentek? A informatyk wiele zleceń? Co łączy tych czterech mężczyzn oprócz tego samego imienia i nazwiska?

  O czym myślą mężczyźni, jeśli nie myślą o seksie? Okazuje się, że myślą także o spaniu i jedzeniu. A co zaprząta głowę zaproszonym do studia Dzień Dobry TVN mężczyznom? Co na to Rafał Rutkowski, Doman Nowakowski, Radosław Majdan i prof. Zbigniew Lew–Starowicz? Czy Marcin Prokop myśli, jak sugeruje Dorota Wellman, bez przerwy o seksie?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Marcina Prokopa, Roberta Burneikę, Bilguuna Ariunbaatara, Augistina Egurrolę, Radosława Majdana oraz Tede o to, jaką najbardziej niemęską rzecz mnożna znaleźć w ich domu. Zobacz, kto posiada pilnik do paznokci i bogaty zestaw kosmetyków.

  Agnieszka Jastrzębska była wczoraj na uroczystości rozdania Wiktorów. Zobacz relację z gali, na którą Dorota Wellman, nagrodzona w kategorii "Prezenter telewizyjny", przyszła z synem. Uroczystość prowadził Marcin Prokop. W jakich kreacjach przyszły gwiazdy?

  - Odcinek bez seksu byłby odcinkiem straconym - stwierdził w programie Dzień Dobry TVN Marcin Prokop, dlatego dziś, razem z naszymi gośćmi, zastanawiamy się, dlaczego Polacy niewiele oczekują od seksu. Z przeprowadzonych ostatnio badań wynika, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego życia intymnego, ale też dlatego, że niewiele od niego oczekujemy. Czy seks jest przereklamowany? Czego w łóżku oczekuje Paulina Młynarska, a czego Cezary Harasimowicz?

  Zobacz, co działo się za kulisami pierwszego odcinka na żywo czwartej edycji "Mam talent"! Była tam nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska. Kto zastępuje Roberta Kozyrę na próbach? Dlaczego "Mam talent" to dla Agnieszki Chylińskiej relaks? Czy Kozyra i Chylińska wystąpią w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? I wreszcie, kto jest tzw. szarą eminencją popularnego show?