małżeńska kłótnia

    "On ma wizję na mnie" - żali się uczestniczka show.

    Na atmosferę świąteczną wpływa wiele czynników. Proces przygotowania, sytuacja materialna, podział obowiązków czy relacje rodzinne. Jak zachować radość w Boże Narodzenie, kiedy partner wybiera świętowanie ze "swoją rodziną"?

    Magda wyszła za mąż za Kamila z wielkiej miłości. Poznali się na studiach i właściwie od razu wpadli sobie w oko. Ich miłość rozwijała się powoli, ale stabilnie. Najpierw szkoła, potem praca, pierścionek zaręczynowy, aż w końcu upragniony ślub. Gdy doszło do rozwodu, kobieta nie mogła się nadziwić, jaką prośbę miał do niej były.

    W dzisiejszych czasach coraz więcej pań realizuje się na płaszczyźnie zawodowej. Nie ma już mowy o dyskryminacji, która uniemożliwiałaby płci pięknej podjęcie pracy na jakimkolwiek stanowisku. Okazuje się jednak, że hamulcem powstrzymującym rozwój kariery kobiety może okazać się nie opinia publiczna czy potencjalny pracodawca, lecz postawa najbliższej jej osoby. Dlaczego wielu mężczyzn nie akceptuje faktu, że ich partnerki mogą, a przede wszystkim chcą odnosić sukcesy? O tym rozmawialiśmy z psycholog Eweliną Bazyluk.

    Pieniądze, wychowanie dzieci, podział obowiązków, seks... Jakie są najczęstsze powody awantury w związku? Jak często się kłócimy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip postanowił sprawdzić o co najczęściej kłócą się Polacy.