Maciej Florek

  Maciej Florek

  Ruszyła X edycja Plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności". Wśród znanych osób społecznie zaangażowanych, na które można głosować są: Anna Dereszowska, Maciej "Gleba" Florek i Agnieszka Sienkiewicz-Gauer. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, dlaczego angażują się w akcje charytatywne. Jakie organizacje zgłosiły ich do plebiscytu?

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Agę Kozak, coacha, choreografa Macieja "Glebę" Florka i Karola Wójcickiego, popularyzatora astronomii. Nasi goście wykonują wolne zawody. W ich wypadku praca jest równocześnie pasją. Czy mają czas na prawdziwy wypoczynek? Po czym poznać, że ktoś ma problem i nie potrafi wypoczywać?

  Wielu znanych artystów zaczynało swoją karierę od występów dla publiczności na ulicy. Naszych gości - Gabriela Fleszara, Macieja Miecznikowskiego i Macieja "Glebę" Florka - zapytaliśmy o ich doświadczenia z ulicznymi występami. Czy z grania na ulicy da się żyć? Jaką sceną jest ulica?

  Adele na gali Grammy przełamała swoją nagrodę i przekazała połowę Beyonce. W ten sposób złożyła hołd swojej idolce i zarazem konkurentce. O miłości do idoli i rywalizacji między artystami rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z wokalistami: Zbigniewem Wodeckim i Haliną Mlynkową oraz tancerzami: Michałem Pirógiem i Maciejem "Glebą" Florek. Za co się cenią?

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Macieja Florka z żoną Magdą. Małżeństwo stawia na zdrowe i zbilansowane posiłki. Dla nas przygotowali propozycje śniadaniowe między innymi: jabłkową jaglankę, jaglankę kokosową z rabarbarem oraz sałatkę z kaszą gryczana, szparagami i białym serem.

  W środę w Dzień Dobry TVN: wychowywali się we Francji, studiowali w Anglii, a ich współlokatorem w akademiku był sam Ed Sheeran - Be.my - bracia polskiego pochodzenia właśnie podbijają polski rynek muzyczny. Oprócz tego: Ewa Kozioł i nasza eco-kawiarenka - pokażemy, jak wyrzucić z domu chemię i znaleźć naturalne odpowiedniki lekarstw, kosmetyków i środków czyszczących. Następnie: roztańczona kuchnia - Maciej "Gleba" Florek z żoną oraz człowiek, który znalazł sposób na odprawienie z kwitkiem nielubianych telemarketerów. Startujemy jutro o 8.00!

  Nie dość, że świetnie tańczy to także nieźle jeździ konno! Jak zaczęła się jego pasja jeździecka opowiedział prezenterce pogody Dzień Dobry TVN Dorocie Gardias.