Łukasz Simlat

  Łukasz Simlat

  Za nami finałowy odcinek „Pod powierzchnią”, który wieńczy skomplikowaną historię czwórki bohaterów. Poznaliśmy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Niestety niektóre z nich nadal pozostają bez odpowiedzi. Czy jest zatem szansa na drugą transzę serialu? W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to odtwórców głównych ról serialu.

  Byliśmy z kamerą na uroczystej premierze nowego serialu TVN "Pod powierzchnią". Pierwszy odcinek zobaczymy już w najbliższą niedzielę, tj. 21 października o godzinie 21.30. W rolach głównych: Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa oraz Łukasz Simlat. Co ich urzekło w scenariuszu serialu? Jak aktorzy odreagowywali na planie między trudnymi scenami? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Kinga Burzyńska wybrała się na plan filmu "Kamerdyner" w reżyserii Filipa Bajona. Jest to opowieść o tragicznych losach Kaszubów w latach 1900 - 1945. O filmie opowiedzieli nam: Janusz Gajos, Adam Woronowicz, Anna Radwan i Łukasz Simlat.

  Łukasz Simlat skończył własnie 40 lat! Z tej okazji Kinga Burzyńska wybrała się na plan serialu "Diagnoza", by wręczyć mu urodzinowy prezent od Dzień Dobry TVN. Czy udało nam się go zaskoczyć? Zobaczcie też, co o jednym z najzdolniejszych aktorów w Polsce, powiedzieli nam jego koledzy i koleżanki z pracy i jakich rad udzielił mu Robert Więckiewicz. W studiu Dzień Dobry TVN spytaliśmy Łukasza m.in. o miniony rok i o plany na przyszłość. Czy zamierza przytyć? :)

  W filmie "Amok" Łukasz Simlat wcielił się w postać inspektora Jacka Sokolskiego - wycofanego introwertyka z mroczną przeszłością. Jak budował tę rolę? Co sądzi o sprawie Krystiana Bali? Czy aktor dobiera role pod siebie? Łukasz Simlat znany jest z krytycznego podejścia do swojej pracy - czy bywa czasami zadowolony ze swojej gry? Łukasz Simlat był gościem Dzień Dobry TVN.

  Monodram Łukasza Simlata zatytułowany „Jednocześnie” prezentowany na deskach Teatru Studio był transmitowany do Aresztu Śledczego na warszawskim Grochowie. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać o tym niezwykłym projekcie i odczuciach widzów po jego obejrzeniu.

  Łukasz Simlat, Dominika Ostałowska, Kinga Preis. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska sprawdzała, czego gwiazdy bały się w dzieciństwie. Ciemności, wiedźm, potworów, a może jeszcze czegoś innego? Spektakl "Jak zostałam wiedźmą" na podstawie książki Doroty Masłowskiej - czy to jest bajka dla dzieci czy przedstawienie dla dorosłych?