lista przebojów

  lista przebojów

  Po 17 latach redakcja kultowego magazynu "The Rolling Stone" zdecydowała się na odświeżenie listy legendarnej listy przebojów. Dziennikarze uznali, że miejsce w muzycznym panteonie należy się i7 latach nadszedł czas na zmiany, które mają małe szanse zachwycić muzycznych konserwatystów. Redakcja magazynu "The Rolling Stone" up-date'owała listę przebojów wszech czasów składającą się z 500 utworów. Eksperci dodali do zestawienia takich wykonawców jak m. in. Ariana Grande i Billie Eilish.

  Michał Szpak będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji. Jego konkursowa piosenka "Color of Your Life" zdobywa europejskie listy przebojów, a liczba wyświetleń w Internecie już dawno przekroczyła pięć milionów. Gratulujemy!

  Singiel rodzeństwa: Natalii Safran i Mikołaja Jaroszyka "All I Feel Is You Club Mix" znalazł się na najsłynniejszej liście przebojów świata, czyli na amerykańskiej liście Billboardu. Z kim współpracowali przy nagrywaniu tego utworu? Czy, oprócz nagrywania muzyki, Natalia robi coś jeszcze? Z Natalią Safran rozmawiała prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

  Można by wiele powiedzieć na temat naszego gościa. Dzięki niemu Marcin Prokop zaczął słuchać muzyki. Czy Marek Niedźwiecki pamięta pierwszy utwór, który wyemitował podczas pierwszej listy przebojów w Trójce, czyli 30 lat temu? Kim jest dziś Niedźwiecki, zwany przez niektórych "Niedźwiedziem"? - Strzępem człowieka - odpowiada krótko w Dzień Dobry TVN. Co było przed radiową listą przebojów Trójki? Dlaczego chciał być poważnym prezenterem? Jak przeżył rozłąkę z Trójką w 2007 roku?

  Kiedy w 2008 roku śpiewała w duecie z Liberem, wszyscy wróżyli jej ogromny sukces. I tak też się stało. Dziś jej solowa płyta jest w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, a jej piosenka „Małe rzeczy” nie schodzi z pierwszych list przebojów. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała, jak czuje się w roli gwiazdy i jakie ma plany na przyszłość?