Leszek Lichota

  Leszek Lichota

  Kinga Burzyńska wybrała się do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie od 21 do 24 kwietnia rozgrywają się V Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze. Na miejscu rywalizacje podjęli Leszek Lichota, Ewa Błachnio, Bartek Topa i Przemek Sadowski. Jak wygląda rozgrywka?

  Ilona Wrońska i Leszek Lichota ruszyli z własnym biznesem. Para aktorów w Beskidzie Niskim otwiera glamping, czyli luksusowy kemping. Kinga Burzyńska, reporterka Dzień Dobry Wakacje odwiedziła aktorską parę w ich "miejscu na ziemi". - Chcieliśmy stworzyć takie miejsce, w którym się dobrze czujemy – podkreślił aktor.

  Byliśmy na planie sesji zdjęciowej bohaterów serialu "Pułapka". Aktorzy między ujęciami opowiedzieli nam o kulisach serialu. Co skłoniło Leszka Lichotę do wzięcia udziału w serialu? Agata Kulesza przyznała, że sceny na planie są dla aktorów bardzo wymagające. Co to znaczy? Marianna Kowalewska, odtwórczyni roli Ewy dodała, że aktorzy choć mają większe zawodowe doświadczenie niż ona, traktują ją po partnersku. Czy Agata Kulesza udział jej aktorskich porad?

  Byliśmy na planie nowego serialu TVN "Pułapka". Jest to fabularno-kryminalna historia podzielona na sześć odcinków. Dlaczego Agata Kulesza przyjęła rolę Olgi? Co ją ujęło w scenariuszu? Z jakich powodów Leszek Lichota stresował się przed rozpoczęciem zdjęć do serialu? I jak współpracuje mu się z Kuleszą? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Leszka Lichotę, aktora serialu "Pułapka" i reżysera Łukasza Palkowskiego. "Pułapka" daleka jest od przesłodzonej i nierealnej rzeczywistości, do jakiej przywykliśmy w polskich serialach. Serial Palkowskiego daje widzowi wysokojakościowe kino ze śmiałymi dialogami. Czy dobrze napisany serial jest w obecnych czasach tak samo pożądany jak dobra fabuła?

  W najbliższy poniedziałek, 11 września odbędzie się posiedzenie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej ws. wstrzymania wycinki w Puszczy Białowieskiej. Co tam się może wydarzyć? Dlaczego Puszcza Białowieska jest taka wyjątkowa i należy ją chronić przed degradacją? Czy poradziłaby sobie sama z kornikiem? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z kierownikiem Białowieskiej Stacji Geobotanicznej UW dr. Bogdanem Jaroszewiczem. Jaki jest stosunek naszego gościa do aktywistów, którzy bronią puszczy?

  Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Mikołaj Roznerski i Marcin Nitschke zmierzyli się w turnieju snookera w pięknych okolicznościach przyrody. Kto wygra rozgrywkę? Jakie cechy snookerzysty posiada Mikołaj Roznerski? A jakie sformułowania związane z tym sportem powinien znać każdy początkujący zawodnik? W Gródku nad Dunajcem była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Bartłomiej Topa, Leszek Lichota, Waldemar Błaszczyk i Piotr Nowak postanowili połączyć triathlon ze sztuką. Dzięki temu powstał spektakl Triathlon Story, czyli chłopcy z żelaza. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej panowie powiedzieli, skąd wziął się pomysł na takie połączenie, kiedy odbędzie się premiera sztuki i jak wspominają starty w zawodach triathlonowych. Zobaczcie, do jakich wniosku aktorzy doszli na końcu :)

  Bartek Jędrzejak wybrał się dziś do Gródka nad Dunajcem by z bliska przyjrzeć się pierwszej edycji Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze. Zobaczcie kto bierze w nich udział, i kto jest murowanym faworytem! ;-)

  Już od jakiegoś czasu mówi się o wyjeździe z Polski Ilony Wrońskiej i Leszka Lichoty. Gdzie aktorzy Wyjeżdżają? Na jak długo? Z czym związany jest ten wyjazd? W związku z ich planami producenci serialu Na wspólnej musieli dopasować wątek Kingi - bohaterki granej przez aktorkę. Co się z nią stanie? A jak potoczą się losy męża Kingi - Michała? Z Iloną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po kilku miesiącach ciężkich treningów goście Dzień Dobry Wakacje aktorzy: Ilona Wrońska i Leszek Lichota wystartowali w triathlonie Enea Challenge Poznań. W jego trakcie musieli przepłynąć 750 m, przejechać na rowerze 20 km i przebiec 5 km. Do mety pierwsza dotarła Ilona. Uzyskała wynik 2 godz. 2 min. Leszek dotarł do mety 15 min. później. Jak wspominają swoje przygotowania? Co było dla nich najtrudniejsze i jak ich wyczyn ocenia trener Jakub Maślanko? Dlaczego Leszek czuje się oszukany? Czy udało mu się rzucić palenie? Skąd wzięła się moda na triathlon?

  Za nami poznański triathlon Enea Challenge. W zawodach wystartowało kilka tysięcy zawodników. Wśród nich Ilona Wrońska i Leszek Lichota, którzy pod czujnym okiem naszych kamer przez kilka tygodni przygotowywali się do triathlonu. Chwilę przed startem z aktorską parą porozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Aktorzy Ilona Wrońska i Leszek Lichota po kilku tygodniach ciężkich treningów są prawie gotowi do wzięcia udziału w zawodach triathlonowych Enea Challenge Poznań, które odbędą się już 25 lipca br. Jakie umiejętności musieli przyswoić na ostatnich treningach? Zobaczcie!

  25 lipca w triathlonie Enea Challenge Poznań wystartują, między innymi, Ilona Wrońska i Leszek Lichota. Sprawdziliśmy jak przebiegają ich przygotowania na niespełna miesiąc przed imprezą. Czy są już gotowi? Czy dadzą radę pokonać 750 m wpław, 20 kilometrów na rowerze i 5 kilometrów biegiem? Zobaczcie!

  Ilona Wrońska i Leszek Lichota już miesiąc trenują do swojego pierwszego triathlonu Enea Challenge Poznań. Kto towarzyszył im na treningu? Jakie zadania mieli do wykonania? Kiedy odbędą się zawody?

  Ilona Wrońska i Leszek Lichota od kilku tygodni przygotowują się do swojego pierwszego triathlonu Enea Challenge Poznań. Ekipa Dzień Dobry TVN towarzyszyła im podczas treningu. Dali radę? Czy trener był z nich zadowolony?

  Leszek Lichota i jego żona Ilona Wrońska podjęli się niełatwego zadania. Małżeństwo postanowiło wziąć udział w triathlonie ENEA Challenge Poznań. Sport ogólnorozwojowy, bo skadają się na niego aż trzy dyscypliny: pływanie, rower oraz bieganie. Na jakim dystansie startuje aktorska para? Kiedy odbywają się zawody? Ile mają czasu na przygotowania? I która dyscyplina była dla nich najbardziej wymagająca?

  Pojawiały się pogłoski, że znany i lubiany aktor, który gra w popularnym serialu TVN "Prawo Agaty", nominowanym do Telekamery, oraz w serialu HBO "Wataha" wyjeżdża na stałe do Australii. Ta informacja zelektryzowała fanów jego talentu. Czy to prawda, że Leszek Lichota chce wyemigrować z Polski? Dlaczego akurat do Australii? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Panuje przekonanie, że w środowisku aktorskim jest trudno o prawdziwą przyjaźń. Czy rzeczywiście tak jest? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę, Leszka Lichotę i Cezarego Żaka.

  Absolwenci warszawskiej Akademii Teatralnej z roku 2002. Prywatnie przyjaciele. Agnieszka Grochowska i Leszek Lichota w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, jak pielęgnować przyjaźń, żeby przetrwała długie lata. Jak wspominają studenckie czasy?

  Tuz przed finałem programu Project Runway, Dzień Dobry TVN odwiedzą jurorzy programu: Joanna Przetakiewicz i Tomasz Ossoliński. Czy uchylą rąbka tajemnicy?

  Jak "Króla popu" wspomina "dziewczyna z włosami", czyli jego gitarzystka - Jennifer Batten? Zapraszamy w sobotę do Dzień Dobry TVN!

  Zbigniew Zamachowski, Anna Karczmarczyk, Leszek Lichota, Ireneusz Czop to niekwestionowane tuzy świata aktorskiego. Dystans do siebie bierze się z poczucia własnej wartości i z faktu, że dochodzimy do takiego momentu w życiu, że już nic nikomu nie musimy udowadniać. Na premierze filmu "Kochanie, chyba Cię zabiłem" Anna Wendzikowska zapytała aktorów o to, czy potrafią się z siebie śmiać.

  Już dziś wieczorem startuje II edycja popularnego programu dla kucharzy-amatorów „MasterChef”. Co czeka nas w II edycji Masterchefa? Czy wciąż nie przekonał się do buraków? W TVN Cafe gościem był Michel Moran.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie jednego z ulubionych seriali Polaków. Spotkała tam Agnieszkę Dygant i Krzysztofa Kowalewskiego oraz Leszka Lichotę. Co wydarzy się w trzeciej serii?

  Snooker nie jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w Polsce. Dlaczego zatem Kacper wybrał snookera? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy mistrza Europy do lat 21 Kacpra Filipiaka razem z Leszkiem Lichotą, aktorem i właścicielem klubu snookerowego. Czy połączyła ich tylko miłość do snookera?

  W teatrze "Kamienica", dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Leszka Lichotę, Artura Bracisia, Marcina Perchucia, Joannę Trzepiecińską, Anetę Todorczuk - Perchuć, czy zdarza im się grać dla dzieci i czy sprawia im to większą przyjemność niż granie dla dorosłych?

  Podobno Doda zmienia menedżerkę i podobno bije się o nią z Joanną Krupą? Kto zajmie się od stycznia interesami Dody? Co wydarzy się w trzeciej serii "Prawa Agaty"? O tym opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej Leszek Lichota.

  Nie wszyscy wiedzą, że Leszek Lichota oprócz tego, że jest aktorem jest także zapalonym snookerzystą. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska odwiedziła go w jego klubie snookerowym. Towarzyszyła im aktorka Ilona Wrońska, prywatnie partnerka Leszka.

  Razem z Agnieszką Dygant i Darią Widawską założył kancelarię adwokacką. Leszek Lichota to nie tylko zdolny mec. Marek Dębski, ale także bardzo utalentowany aktor. Tym razem to on znalazł się w ogniu pytań na naszym czacie!