lampa

  lampa

  Lampki stolikowe mogą dodać przytulności ciemnym kątom mieszkania i posłużyć za ozdobę, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Nie trzeba wcale kupować nowej, żeby wyglądała efektownie i stylowo. Jak samodzielnie odnowić lampę z odzysku? Krok po kroku pokazała to w naszym programie architektka wnętrz Magda Borowiak-Wróblewska.

  Dziś Wiesiek Skiba pokazał nam jak prawidłowo zainstalować lampę zewnętrzną w domu. Na co zwracać uwagę przy zakupie i przy instalacji nowego oświetlenia? Zobaczcie!

  Czym są lampy funkcyjne, z czego powinny być wykonane i jak prawidłowo je zamontować? Jak przy użyciu odpowiednio dostosowanego oświetlenia ożywić nasz dom? Skorzystajcie z porad Katarzyny Jaros-Puzio - projektantki wnętrz Ikea.

  Jaka rolę odgrywa, w naszych mieszkaniach oświetlenie? Jak prawidłowo doświetlić pomieszczenie? Jak dobrze zaplanować ilość punktów świetlnych? Na wszystkie te pytania odpowiedziała nam Katarzyna Jaros-Puzio - projektant wnętrz Ikea.

  Andrzej Kulak jest rzemieślnikiem wytwarzającym żyrandole do mieszkań, muzeów i pałaców. Firma, którą prowadzi powstała w 1941 r. Tego samego fachu wyuczył swojego syna Macieja. Powiedzieli nam o historii firmy i swojej pracy.

  Nasz ekspert fizyk dr Tomasz Rożek wraz ze swoimi małymi asystentami wyjaśnił i pokazał, jak zrobić lampę lawę. Dlaczego dolewając olej do wody mikstura się nie wymiesza? I co sie stanie, gdy do roztworu wrzucimy tabletkę musującą? Czy otrzymamy pożądany efekt lawy?

  Pani Gadżet Anna Nowak-Ibisz przyniosła do Dzień Dobry TVN gadżety dla nowoczesnej mamy. Jak działa człowiek kartofel, butelka samonagrzewająca się i przytulanka z bijącym sercem? Jaka lampa robi furorę? Jak wygląda niestandardowa suszarka do smoczków i bardzo lekka wanienka?

  Lampy dziecięce, pufy i narzuty. To nie cały asortyment jakim dysponuje firma Pani Anny Nawrot. Co jest wspólnym mianownikiem, który łączy wszystkie te produkty? Na chwilę studio Dzień Dobry TVN zamieniło się w ogromny, rozświetlony pokój dla dziecka!nuje

  Marta Wierzbicka pokazała w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie szukać inspiracji do mieszkaniowych metamorfoz, a co ważniejsze - jak je przeprowadzić szybko i tanim kosztem. Z czego można zrobić abażur?