Kto poślubi mojego syna

  Kto poślubi mojego syna

  Co takiego wydarzyło się w życiu bohatera programu "Kto poślubi mojego syna?", że postanowił zrzucić zbędne kilogramy? Jak udało mu się zgubić, aż 20 kg i to w trzy miesiące? Czy rozpoznają go fanki, skoro nie poznała go nawet sama prowadząca show Agnieszka Jastrzębska?

  Gwiazda Disco Polo Eva Basta zaprosiła do współpracy Di Dżej Mietka - jednego z uczestników "Kto poślubi mojego syna?". Na planie teledysku do ich wspólnej piosenki pojawili się również inni, biorący udział w programie. Jak zmieniło się ich życie od czasu wyemitowania na antenie pierwszego odcinka programu? Czy mają teraz większe powodzenie? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Wyjątkowa, zaradna, troskliwa i nie ma szczęścia w miłości." Marta - nowa uczestniczka programu "Kto poślubi mojego syna" oraz jej mama Marzena odwiedziły Dzień Dobry TVN. Co sprawiło, że Marta zgłosiła się do programu? O czym marzy dziewczyna i kto jest dla niej autorytetem? Czy Marcie udało się złamać stereotyp, że wybierać mogą tylko mężczyźni? Panie opowiedziały nam o wzlotach i upadkach przeżywanych w trakcie trwania programu. Jakie rady dla córki ma doświadczona przez życie mama?

  Samotni panowie i ich troskliwe mamy zasiedli dziś na kanapie w studio Dzień Dobry TVN, a to oznacza, że na antenę wraca program "Kto poślubi mojego syna?"! Czego oczekuje mama od przyszłej wybranki swojego syna? Czy udział w programie pomoże spełnić chłopakom marzenie o wielkiej miłości? Zapraszamy już dziś o 21:30! Nie możecie tego przegapić! :-)

  Program "Kto poślubi mojego syna?" wraca we wrześniu na antenę TVN. Poprowadzi go Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka na planie drugiej edycji porozmawiała z parą uczestników. Czego mama i syn dowiedzieli się o sobie w czasie realizacji programu. Dlaczego zdecydowali się na udział w show? Jak Darek (Di Dżej Mietek) odnajduje się w sytuacji, gdy o jego względy zabiega aż 10 kobiet?

  Program "Kto poślubi mojego syna?" wraca we wrześniu na antenę TVN. Poprowadzi go Agnieszka Jastrzębska. Spotkał się z nią dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Czy szykują się jakieś zmiany w programie? Czy program jest ustawiony - jak twierdzą niektórzy? Czy któraś z mam powiedziała kiedyś, że chciałaby, by to właśnie Agnieszka została ich synową?

  Bywa, że relacje z teściowymi są, mówiąc oględnie, dość skomplikowane i stanowią przedmiot niejednego dowcipu, które z lubością opowiadają zięciowie i synowe. Czy aktorka Olga Borys ma dobry kontakt z teściową? Jakim typem teściowej jest uczestniczka programu "Kto poślubi mojego syna" Beata Kornacka? Jak teściowe detektywa Krzysztofa Rutkowskiego znosiły nieprzychylne opinie na jego temat? Psycholog Magda Chorzewska poradziła, co zrobić, aby nie skonfliktować się z teściową. Wszystkich Państwa gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Ostatni odcinek programu "Kto poślubi mojego syna?" już za nami. Z tej okazji zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN finalistki: Elwirę Dudek, Sylwię Kalatę, Joannę Woś i Julkę Hertmanowską. Dlaczego postanowiły wystąpić w tym programie? Czy Konrad, Paweł, Artur i Patryk okazali się interesujący? Która z nich znalazła miłość w programie? Który z panów był maminsynkiem?

  Przed nami finał programu "Kto poślubi mojego syna?". Co się zmieniło w życiu uczestników? Jakie są koszty sławy? Czego nauczył ich program? Jaki obraz kobiet pojawił się w programie? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: mamę Ewę Radzimską i syna Patryka, mamę Danutę Bakunowicz i syna Pawła, mamę Beatę Kornacką, mamę Marzannę Dworowską i syna Artura.

  W kuchni Dzień Dobry TVN Danuta i Paweł - uczestnicy programu „Kto poślubi mojego syna” przygotowali: kurczaka na słodko, sałatkę warstwową, banany w cieście kokosowym oraz czekoladę na gorąco na szybko.

  W kuchni Dzień Dobry TVN bohaterowie programu „Kto poślubi mojego syna” - Marzanna i Artur przygotowali dania, które lubią: piernik z jabłkami, zupę z dyni z mlekiem kokosowym oraz filety z kurczaka z sosem pieczarkowym. Smacznego!

  Sprawdziliśmy, czy ludzie znają się na polityce. Zadaliśmy im pytanie, czy są za tym, aby połączyć stanowiska prezesa Rady Ministrów i szefa rządu w jedno? :-) Ich odpowiedzi Was zaskoczą. Zobaczcie, co powiedzieli reporterowi Dzień Dobry TVN.

  W jesiennej ramówce TVN znalazł się program "Kto poślubi mojego syna". Uczestnicy i ich mamy już mieli okazję zobaczyć jego pierwszy odcinek. Agnieszka Jastrzębska zapytała bohaterów programu, jak oceniają swój udział w nim i co czuli, widząc siebie na ekranie.

  W Pałacyku Sobańskich Katarzyna Olubińska spotkała się z prowadzącą nowy program "Kto poślubi mojego syna" - Agnieszką Jastrzębską. Zapraszamy na pierwszy odcinek w środę o 21:30. Czy program jest wyreżyserowany? Obie dziennikarki spotkały się też z mamami i synami - uczestnikami programu. Kto zgłaszał synów do reality-show? A może sami się zgłaszali? Jak wyglądały poszukiwania swojej drugiej połówki? Kogo wybierze Artur, a kogo Konrad? A może ich przyszłe żony wybierają ich mamy - Marzanna i Beata?

  Agnieszka Jastrzębska, prowadząca reality-show "Kto poślubi mojego syna?" odpowiadała dziś na czacie na pytania internautów. O co pytali ją widzowie? Czy Agnieszkę Jastrzębską zobaczymy w nowym sezonie w programie Dzień Dobry Wakacje? Przekonajcie się, dlaczego warto oglądać program "Kto poślubi mojego syna?" Zapraszamy w imieniu gospodyni programu!