krótka fryzura

    krótka fryzura

    Fryzura paź to sięgające linii brody, lekko wycieniowane włosy. Takie cięcie, nazywane też bobem, znane było już średniowieczu, kiedy w podobny sposób czesali się giermkowie. Z czasem paź wszedł na salony, a później był lansowany przez największe gwiazdy, m.in. Marlenę Dietrich. Dzisiaj strzyżenie na pazia przejawia się w licznych fantazjach fryzjerskich, różniących się wykończeniem. Komu pasuje fryzura na pazia? Jak stylizować pazia?

    Zmiana fryzury to odważna decyzja, zwłaszcza jeśli chcemy wykonać tzw. drastyczne cięcie – zmienić włosy z długich na krótkie. Warto pamiętać, że nie każdej kobiecie dobrze jest w krótkiej fryzurze i na odwrót. Jak to sprawdzić? Na czym polega zasada 6 cm? Wyjaśniał to w naszym programie ekspert fryzjerstwa Maciej Maniewski.

    Podczas treningu na siłowni najważniejszy jest nasz komfort. Wygodny strój i buty to podstawa. Niemniej ważna jest odpowiednia fryzura. Jak upiąć włosy, by nie wpadały nam do oczu i nie przeszkadzały w czasie ćwiczeń? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Łukasza Stefańskiego oraz Szymona Kasprzaka, którzy pokazali nam ciekawe i proste w wykonaniu fryzury na siłownię.