Krav maga

  Krav maga

  W dzisiejszych czasach media co rusz donoszą o niespodziewanych atakach, napaściach i pobiciach. Poszkodowanymi są najczęściej osoby, które nie są przygotowane do tego, by się bronić. Dobrym sposobem na ochronę własnego zdrowia i życia oraz pomoc w sytuacjach zagrożenia innym jest poznanie technik samoobrony. W Dzień Dobry Wakacje trenerzy klubu Krav Maga Mazowsze - Andrzej Gross i Przemysław Migda, opowiedzieli o korzyściach płynących z treningu, ważnej roli prewencji oraz obserwacji otoczenia.

  Co to Krav Maga? Specjalnie dla Dzień Dobry TVN aktorka Anna Cieślak wzięła udział w treningu. Zobacz, jak szybko i skutecznie obronić się przed napastnikiem w kryzysowej sytuacji!

  Jak prawdziwy mężczyzna powinien chronić swoją kobietę? Zapisać się na krav magę, czy raczej do GROM-u? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer wyruszył w teren aby sprawdzić który sposób jest skuteczniejszy.

  W serialu „Usta usta” zagrała instruktorkę fitness, a na potrzeby filmu „Agnieszka” uczyła się krav magi. Prywatnie Karolina trenuje do triathlonu. W studiu Dzień Dobry TVN Karolina opowiedziała o tym, czego nauczyła ją krav maga, o nowej roli i jak godzi macierzyństwo z pracą. Czy pokonała Agnieszkę Rylik?

  Prowadząca Dzień Dobry TVN wybrała się na ćwiczenia krav magi. Dlaczego kobiety przychodzą na tego typu zajęcia - czy po to, żeby pźniej móc się obronić na ulicy, czy może po to, żeby się odstresować? Jak poradziła sobie Dorota Wellman na pierwszym treningu?