Katarzyna Kwiatkowska

  Katarzyna Kwiatkowska

  "Stale tę rzeczywistość badamy, nasłuchujemy, inspirujemy się (...) Jesteśmy bardzo polityczni. Nie da się już od tego uciec. Ultra-polityczni". Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Maciej Maks Łubieński, Katarzyna Kwiatkowska i Agnieszka Przepiórska, czyli zespół kabaretowy „Pożar w Burdelu”. Już wkrótce na antenie TVN będziemy mogli zobaczyć ich program pt. "Fabryka Patriotów". Jak wygląda ich codzienna "orka" i jak to się stało, że z piwniczki przy ul Chłodnej w Warszawie trafili do szerokiej publiczności.

  Głównym bohaterem komedii romantycznej zatytułowanej "Podatek od miłości" jest Marian. W postać tę wcielił się Grzegorz Damięcki. Zanim jednak komedia wejdzie do kin, będziemy mogli zobaczyć miniserial będący jej zapowiedzią. Zobaczymy w nim m.in.: Katarzynę Kwiatkowską i Izabelę Dąbrowską. Kogo zagrały? Kto wyreżyserował miniserial? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Czasami po zakończeniu burzliwej dyskusji żałujemy, że nie potrafiliśmy rzucić na czas celnej, ciętej riposty. Czy można nauczyć się odgryzania z klasą? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z aktorką Katarzyną Kwiatkowską, coachem biznesu Miłoszem Brzezińskiem i dziennikarzem Rafałem Madajczakiem.

  Jak, na przestrzeni lat, zmienia się w Polsce podejście do seksu? Co Polacy zawdzięczają Michalinie Wisłockiej? Jak bardzo jej książka zmieniła nasze spojrzenie na seks? Naszymi gośćmi byli - prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog, a prywatnie uczeń i przyjaciel Michaliny Wisłockiej oraz Katarzyna Kwiatkowska, która w "Sztuce kochania" zagrała redaktor naczelną pisma kobiecego. O czym nadal wstydzimy się mówić?

  27 stycznia na ekranach kin pojawi się wyczekiwany przez wszystkich film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na przedpremierowym pokazie i rozmawiała z członkami obsady: Marią Sadowską, Borysem Szycem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, Piotrem Adamczykiem, Katarzyną Kwiatkowską i Magdaleną Boczarską. Gdzie odbył się casting do filmu? Kto wybierał partnerów Magdaleny Boczarskiej? Czy w scenach łóżkowych pojawiają się dublerzy?

  Już nie długo na ekranach polskich kin pojawi się film o życiu Michaliny Wisłockej, autorki książki "Sztuka kochania". Czy Polacy potrafią rozmawiać o seksie? Jak mówić w sytuacjach intymnych by nasze słowa nie brzmiały infantylnie lub wulgarnie? W Dzień Dobry TVN gościliśmy seksuolog Izabelę Jąderek oraz aktorki: Katarzynę Kwiatkowską i Magdalenę Boczarską. Kobiety opowiedziały nam o swoich doświadczeniach z "łóżkowymi poetami" i razem zastanowiły się nad trudnościami jakie napotykamy w intymnych rozmowach.

  Według raportów do zdrady przyznaje się już 39% badanych. W większości przypadków zdradzają mężczyźni. Czy maja ku temu większe skłonności? Które zawody są bardziej predestynowane do tego, żeby zdradzać? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: aktorka Katarzyna Kwiatkowska, aktor Jarosławy Jakimowicz i seksuolog Katarzyna Klimko-Damska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska wybrała się na premierę filmu „Dzień kobiet”. Zapytała gwiazdy, co dla nich oznacza kobieca solidarność. A w studiu Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska rozmawiała z Katarzyną Kwiatkowską.

  Kasia Kwiatkowska jest doskonale znana, dzięki rozlicznym parodiom najbardziej znanych postaci świata show-biznesu. Na liście osób, jakie „robiła” znajdują się same tuzy: Krystyna Janda, Doda, Magda Gessler czy Nelly Rokita. Grana przez nią bohaterka serialu "Reguły gry" mówi o sobie: „Prawdopodobnie jestem jedyną osobą na świecie, która rozumie mojego męża. Czy Kasia podziela zdanie granej przez siebie postaci?

  czyli wszystkie wcielenia aktorskie Katarzyny Kwiatkowskiej! Kiedy poszła na pierwszy casting na parodystkę do show w telewizji TVN, nie spodziewała się wiele. Potrafiła tylko zrobić „Jandę”. W tej chwili nie wyobrażamy sobie parodii Krystyny Jandy, Dody czy Magdy Gessler inaczej niż w wykonaniu Katarzyny Kwiatkowskiej. Sama Kasia przyznaje, że udział w programie Szymona Majewskiego odmienił jej życie. W tej chwili na antenę TVN7 wchodzi serial „Reguły gry”, w którym Kasia gra jedną z głównych ról.