Kasia Smutniak

  Kasia Smutniak została wyróżniona na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w szwajcarskim Locarno. Aktorka otrzymała Leopard Club Award, czyli prestiżową nagrodę dla największych osobowości współczesnego kina. Jak ją przyjęła? Co jeszcze dzieje się w życiu gwiazdy? Rozmawiał z nią dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  Kasia Smutniak jest jedną z nielicznych polskich aktorek, które z powodzeniem robią karierę za granicą. Artystka jest doceniana za kreacje dramatyczne, jak i komediowe, a bywa nawet nazywana "młodszą siostrą Moniki Bellucci". Teraz zostanie wyróżniona prestiżową statuetką.

  74. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes trwa w najlepsze. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele światowej sławy gwiazd. Do zdjęć pozowali już m.in. Timothée Chalamet, Adrien Brody, Tilda Swinton, Christian Louboutin, Bella Hadid, Vanessa Paradis, Catherine Deneuve czy Marion Cotillard. Mieliśmy jednak także polską reprezentację, bowiem premiery filmowe swoją obecnością zaszczyciły Anja Rubik i Kasia Smutniak. Zobaczcie, jak wyglądały.

  Kasia Smutniak jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Od wielu lat robi błyskotliwą karierę we Włoszech, gdzie również doceniono ją za urodę oraz talent. Wydawałoby się, że nie ma żadnych kompleksów, jednak nic bardziej mylnego. W najnowszym wywiadzie wyjawiła, że ma wiele zastrzeżeń co do swojego wyglądu.

  Ostatni film z udziałem Kasi Smutniak "Doskonali nieznajomi" odniósł we Włoszech ogromny sukces. Jego fabuła opowiada o grupie przyjaciół i ich dość ryzykownej zabawie... W jaką postać wciela się polska aktorka? Dlaczego Smutniak nie korzysta z mediów społecznościowych? I co sadzi o presji, jaką wywiera się na współczesnych kobietach w dążeniu do doskonałości? Czy powróciła do swojej pasji latania? I czy znalazła już swoje miejsce na ziemi? Z Kasią Smutniak rozmawiała Magda Mołek.

  O pięknych i o trudnych momentach w życiu, o macierzyństwie, o miłości oraz o najnowszym filmie p.t. " Zapnijcie pasy" , w którym aktorka gra kobietę zmagającą się z chorobą nowotworową, z Kasią Smutniak, rozmawiała Magdalena Mołek.

  Zespół OneRepublic istnieje na scenie muzycznej od ponad dziesięciu lat. Współpracuje ze światowej sławy producentem muzycznym Timbalandem. Popularny amerykański zespół przyjechał do Polski, do Krakowa. Nad czym teraz pracują i czy szukają w Polsce inspiracji? Jaka jest ich ulubiona polska potrawa? Zobaczcie ekstra materiał nieemitowany w Dzień Dobry TVN!

  Swój azyl znalazła niedaleko Rzymu. Kasia Smutniak urodzona w Pile aktorka, we Włoszech jest prawdziwą gwiazdą. Została twarzą Armaniego, była na okładkach Vogue'a i Elle. Zagrała w kilkudziesięciu filmach i serialach. Magda Molek miała wyjątkową okazję spotkać się z Kasią Smutniak w Włoszech i porozmawiać o początkach jej kariery, studiach, których nigdy nie zaczęła, o tym, co jest dla niej w życiu ważne. Z czego jest dumna Kasia Smutniak? Jak nazywają ją znajomi? Czy wróci do Polski? Jaki prezent dała jej Magda Mołek?