karolina gilon

  karolina gilon

  Karolina Gilon to była uczestniczka piątej edycji "Top Model". Jak udało jej się utrzymać w show-biznesie? Czy program otworzył jej drzwi do kariery? Jakie ma rady dla przyszłych uczestniczek i uczestniczek show? Z Karoliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Dzień Dobry TVN: Marcin Tyszka: "Ja nie znoszę tatuaży (...) Lubię bawić się modą ale to wszystko jest na dziś, na jutro, a nie na całe życie" i Karolina Gilon: "Nie żałuję ani jednego centymetra mojego ciała. Od zawsze czułam, że chce mieć tatuaże. To nie były jakieś moje wymysły i widzimisię jako nastolatka". Opowiedzieli nam o programie "Druga Twarz", w którym Karolina jako prowadząca, a Marcin jako ekspert, będą pomagali ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem, którzy mają trudności ze społeczną akceptacją.

  Zainspirowana nową fryzurą Roberta Lewandowskiego, Agnieszka Jastrzębska postanowiła porozmawiać z gwiazdami o zmianach wizerunku. Jak podoba im się nowy wygląd kapitana naszej reprezentacji i czy sami lubią się zmieniać?

  Karolina Gilon lubi tatuaże. Niedawno na jej dłoni pokazał się nowy. Co Karolina sobie wydziarała? Czy z powodu tatuaży była kiedykolwiek dyskryminowana? Co przedstawia tatuaż, który zrobiła dla swojej mamy? Z prezenterką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Goście Dzień Dobry TVN: Manuela Michalak, Maciej "Gleba" Florek, Karolina Gilon, Marcin Wyrostek, Marta Podobas, Justyna Ostrowska i Ewelina Lisowska dużo zawdzięczają naszej stacji. W jakich programach TVN zaistnieli? Co im dało pojawienie się w nich? Jak potoczyły się ich kariery? Sprawdziliśmy również, czy Gleba jeszcze potrafi zrobić "glebę".

  Uczestniczka Top Model Karolina Gilon pokazała, że modeling to nie wszystko i ma więcej pomysłów na siebie. Obecnie jest dziennikarką stacji TTV i piosenkarką. Jak wygląda jej dzień? Jak wypoczywa? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Stylistka Alicja Napiórkowska sprawdziła, co kryje szafa modelki Karoliny Gilon. W tym celu odwiedziła ją w jej nowym mieszkaniu, do którego modelka przeprowadziła się niedawno. Jakie ubrania lubi Karolina Gilon? Co zakłada na wielkie wyjścia, a co na co dzień? Czego w jej garderobie nie znalazła nasza stylistka?

  Nie każdy uczestnik "Top Model" po programie zaczyna chodzić po wybiegach i uczestniczyć w sesjach fotograficznych. Nie ulega jednak wątpliwości, że udział w programie otwiera wiele drzwi. Jakich? W Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym uczestniczki programu: Karolina Gilon (obecnie dziennikarka TTV), Aleksandra Żuraw (youtuberka) i Pamela Jedziniak (zajmuje się kosmetologią).

  Zaczynamy nowy cykl "Loża modowa". Mateusz Hładki wspólnie z Dawidem Wolińskim i Joanną Przetakiewicz ocenili stylizacje, w jakich w minionym tygodniu pokazały się "na ściankach" gwiazdy. Kto zasłużył na "+", a kto zdecydowanie nie trafił w gust naszych jurorów? Dziś "na tapetę" trafiły: Jessica Mercedes, Karolina Gilon, Tamara Arciuch, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Marietta Żukowska, Katarzyna Żak i Sylwia Gliwa.

  Zaczyna się sezon urlopowy. Co zamierzają w tym czasie robić: Dawid Woliński, Joanna Krupa, Grzegorz Hyży, Karolina Gilon i Zofia Ślotała. Czy latem odbędzie się ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Karolina Gilon przeszła w "Top Model" ogromną metamorfozę i zachwycała wszystkich szczupłą sylwetką. Podobno modelka walczy z powracającymi kilogramami. O to jaka jest prawda, zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co gwiazdy robiły 20 lat temu? O czym marzyły? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Katarzynę Sokołowską, Katarzynę Warnke, Karolinę Gilon, Maję Sablewską, Zofię Ślotałę, Edytę Herbuś i Rafała Michalaka. Dowiedzieliśmy się, kto - jako dziecko - okrutnie rozprawiał się ze swoimi kolegami w przedszkolu.

  Karolinę Gilon jeszcze całkiem niedawno można było oglądać w Top Model. Teraz dołączyła do Rafała Betlejewskiego i współprowadzi popularnonaukowy program w telewizji TTV - "DeFacto". Oowiedziała nam o swojej nowej pracy - m.in. o tym, co sprawia jej największą trudność, a co lubi najbardziej. Karolinę możecie zobaczyć w piątki. Zapraszamy!

  Karolina Gilon była finalistką ostatniej edycji "Top Model". Dziewczyna nie wiąże jednak swojej przyszłości tylko z modelingiem. Karolina od zawsze chciała pracować w telewizji. Czy uda jej się w końcu spełnić marzenia? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: znane miejsca z innego punktu widzenia, czyli sejmowa moda okiem stylistki Kaji Śródki. Następnie: finalistka Top Model w programie popularnonaukowym? Jakie swoje marzenia spełnia Karolina Gilon? A na koniec: kolej na polską kolej - Filip Chajzer na tropie absurdów w tym transportowym obszarze. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają Dorota Wellman i Marcin Prokop.