Jakub Przebindowski

  Jakub Przebindowski

  Jakub Przebindowski to polski aktor, reżyser teatralny oraz kompozytor muzyki pisanej do teatru. Która aktywność jest dla niego najważniejsza? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Opowiedział nam również o przyjaźni z Tomkiem Karolakiem i zabawnych momentach w karierze.

  Jak dbać o związek, by przetrwał długie lata? Jak pielęgnować uczucia? Co robić, gdy przysłowiowe motyle w brzuchu gdzieś odlatują, a gorąca miłość stygnie? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z aktorem Jakubem Przebindowskim, który jest w szczęśliwym związku od 14 lat, wokalistką Iwoną Węgrowską oraz aktorką Alżbetą Lenską, od 10 lat żoną Rafała Cieszyńskiego. A o komentarz poprosiliśmy socjolożkę Emilię Paprzycką. Zaś Dorota Wellman opowiedziała w Dzień Dobry TVN historię swojej pierwszej miłości. A jaka jest Twoja historia?

  Średnia wieku osoby w Polsce, która staje na ślubnym kobiercu to 29 lat. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli świeżo upieczeni małżonkowie - dziennikarze Patrycja i Robert Stockingerowie. Dlaczego decyzję o ślubie podjęli w wieku poniżej średniej krajowej? Czy któryś z małżonków miał jakiekolwiek wątpliwości przed pójściem "o krok dalej"? Na kanapie zasiadło również małżeństwo z nieco dłuższym stażem, aktorzy: Jakub Przebindowski z żoną Martyną Kliszewską. Czy według nich zakochanie to "choroba umysłowa"? Co ślub zmienił w ich życiu i czy wejście w związek małżeński to objaw dojrzałości?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili aktorzy Teatru IMKA. Zaśpiewali piosenkę "Okinage" ze spektaklu Tomasza Karolaka "Momotaro". Muzykę inspirowaną kulturą japońską, a także przezabawny tekst piosenki, nawiązujący do haiku, napisał Jakub Przebindowski.

  Podobno człowiek kłamie 80 tysięcy razy w życiu... statystycznie wychodzi aż 5 kłamstw dziennie! Dlaczego ludzie decydują się na kłamstwa? Czy to prawda, że do kłamstwa potrzebne są dwie osoby? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Beata Tyszkiewicz, Jakub Przebindowski, Katarzyna Lengren oraz Piotr Marszałkowski. Ciekawi jesteście do jakich kłamstw przyznali się nasi goście?

  Są takie pary, które ze sobą żyją i pracują. Czy przenoszą emocje z pracy do związku? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: psycholog Piotr Mosak , żona i menedżerka Daniela Olbrychskiego Krystyna Demska – Olbrychska, aktorka Martyna Kliszewska oraz jej mąż, także aktor, Jakub Przebindowski. Czym różni się małżeństwo w show biznesie od tego "tradycyjnego"? Jak to jest podporządkować się mężowi - reżyserowi? Jak takie pary „wyrównują rachunki”?

  Seksapil to coś, co Was podnieca... Ile jest prawdy w tych słowach? Czy słowo "seksapil" można zastąpić słowem "seksowny"? O tym, do czego można wykorzystać seksapil i jak go zdefinować - rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z piosenkarką Wandą Kwitniewską, aktorką Edytą Jungowską, psychologiem Piotrem Mosakiem i aktorem Jakubem Przebindowskim. Czy kobiety rodzą się z seksapilem?