hot dog

    hot dog

    Blogerka Daria Ładocha rozpieszcza nas dziś słodkościami. Na stole pojawiły się między innymi: gofry z bitą śmietaną i owocami, tarta z białą czekoladą i granatem, arbuzowa sałatka z truskawkami w sosie z białej czekolady, domowe lody i uwielbiane przez wszystkie dzieci hot dogi. Było pysznie i kalorycznie! :)

    Cellulit to zmora wielu kobiet. Prototypem baniek chińskich są tradycyjne bańki szklane. Jak i czym natrzeć ciało przed masażem chińskimi bankami i dlaczego jest to takie ważne? Czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do korzystania z masażu bańką chińską ? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Monika Kozak - masażystka, która w swojej pracy używa chińskich baniek.

    Jest taki ktoś, kto testuje organoleptycznie dania serwowane przez zwykłe fast foody. Hamburgery, hot-dogi, frytki, kebaby. Czy jedzenie śmieciowe może być w ogóle poddawane ocenie? To sprawdził Filip Chajzer.

    O tym, jak wyglądają kulinarne nawyki mieszkańców Nowego Jorku opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Puśleckiej korespondent Radia Zet Piotr Milewski. Jak wygląda typowe nowojorskie śniadanie? Co jada się w porze lunchu? Dlaczego nowojorskie hot dogi uchodzą za najlepsze na świecie?