grzechy

  grzechy

  O tym, jakie wrażenie pozostawiają po sobie Polacy, którzy wyjeżdżają na wakacje i, jakie grzechy najczęściej popełniają rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Violettą Hamerską, ekspertką branży hotelowej. Co, oprócz kradzieży i wynoszenia jedzenia z hotelu, znajduje się na liście najczęstszych grzechów polskich turystów?

  W jednej z gazetek parafialnych w Lublinie pojawiła się informacja, że Penitencjaria Apostolska, czyli najwyższy sąd kościelny Kościoła Rzymskokatolickiego opublikował nową listę grzechów ciężkich. Na tej liście grzechów znalazł się: mobbing, wyścig szczurów, hejtowanie w Internecie, antykoncepcja hormonalna, używanie wkładek domacicznych, handel narkotykami, seks pozamałżeński z osobami tej samej płci, oszustwa przez Internet i zanieczyszczanie środowiska. Nowe czasy, nowe grzechy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN postanowił to jednak sprawdzić. Sprawdził także, jak grzeszą Polacy.

  Co denerwuje nas w komunikacji miejskiej? W studiu Dzień Dobry TVN o grzechach naszych i naszych współpodróżnych rozmawialiśmy z Tomaszem Sobierajskim i Wojtkiem Fiedorczukiem. Macie swoje ulubione miejsca w autobusach i tramwajach? Co Was najbardziej wkurza?

  Artur Żmijewski jest narratorem w programie "Geneza grzechu", opowiadającym prawdziwe historie, których nie byliby nawet w stanie wymyślić hollywoodzcy scenarzyści. W ramach cyklu będziemy mogli zobaczyć, jak nieprzewidywalne jest życie i jak proste motywy: zazdrość, zemsta, chciwość są w stanie zmienić każdego z nas w potwora zdolnego do niewyobrażalnych rzeczy...

  Jakie grzechy mają na sumieniu Edyta Herbuś, Rafał Maserak, Natalia Siwiec, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski i Magda Steczkowska? Kto tęskni za Tańcem z Gwiazdami, a kto chciałby wystąpić w kolejnej edycji programu? Zobaczcie, czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Skarpetki z sandałami, wystające stringi, za duże buty lub zbyt krótkie spódnice? Co jest największym modowym grzechem Polaków? Stylista Tomasz Jacyków i Ewelina Rydzyńska w Dzień Dobry TVN na tropie modowych wpadek! Jak ubierają się Polacy? Z jakich wzorców korzystamy?