gorączka

  gorączka

  Sposób na przeziębienie - każdy ma swój. Niezależnie jednak od tego, czy wolicie herbatę z imbirem, czy miód z mlekiem i czosnkiem, warto leczenie przeziębienia zacząć właśnie od domowych sposobów. Dlaczego? Bo dzięki naturalnym sposobom na przeziębienie omijamy nie tylko kolejki u lekarza, lecz także chemię, której w tabletkach i antybiotykach nie brakuje.

  Jesień rządzi się własnymi prawami. To właśnie o tej porze roku łapiemy infekcje. Pojawiają się katar, gorączka, pociąganie nosem. W dobie pandemii zaczynamy również zastanawiać się, czy to zwykłe przeziębienie, czy może zakaziliśmy się koronawirusem? Czy gorączka covidova różni się od tej nam znanej?

  Jak sobie radzić z wysoką gorączką u dziecka? Kiedy wzywać karetkę? Oto historia małego Mikołaja, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną - chorobę autozapalną, której leczenie jest kosztowne. Jak rozpoznać tę chorobę i, jak ją leczyć?

  Na Kubie dzieci poznają smak pikantnych potraw od małego. Czarną fasolę jedzą już od szóstego miesiąca życia. Jak Kubańczycy myją niemowlęta? Co robią, gdy dzieci mają gorączkę? Dlaczego Kubanki uważają, że polscy mężczyźni są najlepszymi ojcami na świecie? W cyklu "Mama dookoła świata" Ofelia Grzelińska pokazuje nam macierzyństwo po kubańsku i polsko-kubańską rodzinę Staszka i Yeni.

  W studiu Dzień Dobry TVN dr Piotr Gryglas opowiedział jak skutecznie, domowymi sposobami, obniżyć gorączkę i czy paracetamol rzeczywiście może wywoływać alergię i astmę?