frisbee

    frisbee

    Sztuczki i triki wykonywane przez psy w trakcie konkurencji dogfrisbee mogą imponować. Dyscyplina ta staje się coraz popularniejsza wśród właścicieli czworonogów, którzy w parkach trenują ją także amatorsko. Nie ma czemu się dziwić, frisbee dla psa to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu ze zwierzęciem i budowanie trwałych więzi między psem a właścicielem.

    Na początku października tego roku na Polach Marsowych we Wrocławiu odbywały się Mistrzostwa Europy w Ultimate Frisbee. Wygrała je drużyna Grandmaster Flash z Warszawy. Mistrzowie Europy: Ewa Bańbuła-Dyda, Karolina Tudelska i Staś Bogusławski przyjęli zaproszenie do Dzień Dobry TVN. Czy w tych mistrzostwach byli faworytami? Co w tej grze jest najważniejsze? Zdarzają się faule i kontuzje? Ilu graczy ultimate frisbee jest w Polsce? Jak można się przyłączyć do zespołu naszych gości?

    Frisbee to gra dla każdego. Wystarczy tylko dysk, trochę miejsca i grupa znajomych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Olivier Janiak spotkał się z członkami drużyny Grandmaster Flash - Mistrzami Polski z 2014 r. w ultimate frisbee. Jak wyglądają ich treningi? Jakie są zasady gra w ultimate frisbee? Gdzie odbywają się zawody?