David Attenborough

    David Attenborough

    David Attenborough to znany na całym świecie obrońca dzikiej natury. Od sześciu dekad niestrudzenie popularyzuje w mediach wiedzę o przyrodzie i apeluje o ratowanie naszej planety. Po to, żeby jego starania dotarły do jeszcze większego grona odbiorców, 94-latek postanowił założyć konto na Instagramie.

    Sir David Attenborough to człowiek legenda. Od lat jest niekwestionowanym mistrzem w prezentowaniu i tłumaczeniu niuansów świata natury. Najsłynniejszy serial przyrodniczy z jego udziałem Life on Earth obejrzało ponad 500 milionów ludzi na całym świecie. W tym roku kończy 90 lat, a dla Brytyjczyków to wydarzenie jest prawie tak samo ważne, jak urodziny królowej Elżbiety II. Kilka dni przed swoimi urodzinami rozmawiał z reporterką Dzień Dobry TVN Anną Senkarą. Powiedział jej o początkach swojej telewizyjnej kariery, dramatycznych godach ślimaków i sile muzyce Chopina. Dlaczego nie jest fanem zwierząt domowych?

    Sir David Attenborough to człowiek legenda, którego programy przyrodnicze obejrzało ponad 500 milionów ludzi na całym świecie. W tym roku kończy 90 lat, a dla Brytyjczyków to wydarzenie jest prawie tak samo ważne, jak urodziny królowej Elżbiety II. Kilka dni przed swoimi urodzinami rozmawiał z reporterką Dzień Dobry TVN Anną Senkarą. Cały wywiad zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

    W niedzielę w Dzień Dobry TVN nieoczekiwana zamiana ról, czyli co było gdyby kwestię Bogumiła wypowiadała Barbara? Sprawdzamy z najlepszymi polskimi aktorami. Oprócz tego: człowiek legenda, którego programy przyrodnicze obejrzało 500 milionów ludzi na całym świecie - z sir Davidem Attenborough spotykamy się w 90. urodziny. Następnie: kolejny polski akcent w Hollywood - orkiestra, która nagrała muzykę do najnowszego sezonu kultowego "House of Cards". Startujemy o 8.30.