Dariusz Michalczewski

  Nie milkną echa po rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, którzy uchodzili za idealną parę. Podróżnicy zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Jednak nie tylko o nich było głośno. Przypominamy rozwody, które wstrząsnęły światem mediów.

  Tym razem Projekt Plaża zawitał do Władysławowa. Tam Olivier Janiak spotkał się z Dariuszem Michalczewskim. Czy wszystkie dzieci boksera interesują się sportem? Czym różni się dojrzałe ojcostwo od tego w młodym wieku?

  Dariusz Michalczewski jest ojcem czwórki dzieci. 10 miesięcy temu na świat przyszła jego pierwsza córka. Czy wychowuje ją inaczej niż synów? Czy rodzicielstwo nauczyło go cierpliwości? Kto jest dla niego wzorem pod względem wychowawczym? Z bokserem rozmawiała Agnieszka Rylik.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dariusza Michalczewskiego. Były bokser w szczerej rozmowie opowiedział o błędach młodości. Czego żałuje i najbardziej się wstydzi?

  Szykują się duże zmiany u Barbary i Dariusza Michalczewskich. Za dwa miesiące przyjdzie na świat ich córka. Do tej pory bokserowi rodzili się synowie. Czy córka zmieni Dariusza Michalczewskiego? Jak wyglądają przygotowania do narodzin dziecka? Czy urządzili już pokój dla córki? Czy będzie pępkowe? Kto wybierze imię dla córki? Z Dariuszem i Basią Michalczewskimi, w ich domu w Gdańsku, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Dariusz Michalczewski stanął po stronie homoseksualistów. To wywołano lawinę komentarzy w Internecie. Właściciel kilku browarów, Marek Jakubiak, wyraził się niepochlebnie o homoseksualistach. Czy wylewanie piwa na złość osobom, które wygłaszają homofobiczne wypowiedzi jest aktem społecznej solidarności, czy celowym wzbudzaniem kontrowersji? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Rafalala, która swoim wyglądem wywołuje skrajne zachowania. Jak reaguje na hejt na swoją osobę? I czy zabolały ją te homofobiczne wypowiedzi?

  Na gali Pomorskie Rendez Vous, w atmosferze luksusu i przepychu, dziennikarka Dzień Dobry TVN - Katarzyna Olubińska spotkała: Dariusza Michalczewskiego, Mateusza Kusznierewicza, Joannę Przetakiewicz, Borysa Szyca, Mateusza Damięckiego i Paulinę Andrzejewską. Gdzie gwiazdy spędzą te wakacje?

  Doświadczył w swoim życiu wiele złego, ale też wiele dobrego. Teraz postanowił odpłacić za to, co otrzymał. Pomaga w wyrównywaniu szans młodzieży z zagrożonych środowisk. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dariusza Michalczewskiego wraz z żoną Barbarą Michalczewską. Jakiej walki żałuje, czym zajmują się jego synowie i czy potrafi przegrywać? Jak reaguje za oskarżenia, że "uciekł" z Polski do Niemiec? Czym teraz zajmuje się Darek?

  Znany, z kwiecistego języka, dziennikarz i komentator sportowy Polskiego Radia, a z wykształcenia prawnik. Łukasz Radwan spotkał się z Tomaszem Zimochem, by lepiej poznać warsztat mistrza. Co o nim mówią Ci, którzy z nim współpracują? Na spotkanie z Tomaszem Zimochem, w Dzień Dobry TVN, zapraszamy w najbliższą sobotę!

  Jak obchodzi się sylwestra w Tajlandii? Połączyliśmy się z Dariuszem Michalczewskim, który był z synkiem Darusiem. Jakie mają plany na wieczór?

  Rzadko się widzi wzruszenie na twarzy boksera Dariusza Michalczewskiego. Tym razem Dariusz Michalczewski wruszył się za sprwą swojego wujka Zbigniewa Michalczewskiego, którego zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Jego wuj jest malarzem, który żyje i tworzy w Niemczech. Teraz jego obrazy będzie można zobaczyć także w Polsce, w Gdańsku.

  Dziś kuchnia Dzień Dobry Wakacje przeniosła się na pokład kutra rybackiego w Jastarni. Za grillem stanęli Michał i Dariusz Michalczewscy, którzy pod okiem Grzegorza Łapanowskiego, przygotowali m.in. łososia z grilla, fiszburgera , flądrę po azjatycku... Jak myślicie, jak sobie poradzili?

  Katarzyna Olubińska spotkała się w Sopocie z Dariuszem Michalczewskim i jego synem Michałem.

  Czy Michał Michalczewski, syn Dariusza Michalczewskiego, potrafi wyprowadzić "lewy prosty"? Nasza reporterka, Katarzyna Olubińska, towarzyszyła panom podczas treningu.

  Dmuchawce, żelki, mech, kamienie ozdobne, a także pępek lub ząb dziecka! Pani Sylwia Całus, która projektuje biżuterię z żywicy i srebra, jest w stanie zatopić w żywicy dosłownie wszystko. Do studia Dzień Dobry TVN przyniosła wisiorki, bransolety, naszyjniki i pierścionki, które bardzo spodobały się Marcinowi Prokopowi. Zobaczcie naszego Władcę Pierścieni!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na pierwszej autorskiej kolekcji Mai Sablewskiej. Jak Maja interpretuje modę i czy - jak głoszą ostatnie plotki - jest w ciąży?

  Ewa Minge powiedziała "Odchodźmy z klasą! Porzuconemu jest cholernie przykro!". Jak rozstać się z klasą? Jak często włada porzuconym chęć zemsty i na ile słusznie jest jej ulec? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski, psycholog Piotr Mosak, dziennikarka Katarzyna Dowbor oraz aktorka Zofia Zborowska.

  Rafał Findysz, ratownik medyczny w szpitalu w Myślenicach, jest kolejną osobą, która wzięła udział w treningu z mistrzem. Przyjechał z Krakowa do Trójmiasta, by spotkać się z Dariuszem "Tigerem" Michalczewskim. W ich wspólnym treningu wzięła też udział żona Rafała, którą Tiger bardzo komplementował. Pod koniec treningu Rafał zmierzył się ze swoim mistrzem. Zobaczcie tę walkę, a także ich spotkanie z rodziną znanego boksera!

  Mike Tyson był kiedyś bokserem niepokonanym, ale życie pokazało że upadł. Dlaczego tak się stało? Z jakim ryzykiem wiąże się szybka kariera? O sportowej karierze z bankructwem w tle rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN Dariuszem Michalczewskim i Michałem Polem, dziennikarzem sportowym. Kto zarabiał na sukcesie Tysona? Kto zawrócił w głowie Michalczewskiemu?

  Mężczyźni nie płaczą, nie boją się, nie okazują emocji, są liderami i są lepsi od kobiet? Czy rzeczywiście, czy może są niewolnikami stereotypów? Czy prawdziwemu facetowi wypada płakać? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN: Dariusza Michalczewskiego, Stanisława Karpiela-Bułeckę, Bogumiła Druciarka i Alexa Muzolfa. A może stereotyp prawdziwego mężczyzny stworzyły same kobiety...

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Dariuszem Michalczewskim oraz z jego podopiecznym- niepełnosprawnym pływakiem Patrykiem. Kiedy się spotkali i na czym polega pomoc znanego boksera?